Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Párom van, de közben másra is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom van, de közben másra is vágyok?

Figyelt kérdés

Hogy érthetőbben tudjak fogalmazni, nevezzük a barátnőmet X-nek, a lányt aki bezavar Y-nak.


X-szel lassan 7 hónapja vagyunk együtt. Eddig messze ez a legktökéletesebb kapcsolatom; nincs okom semmire sem panaszkodni. Mellette teljesnek érzem magam, segít megtalálni önmagam, a kapcsolatunk nem monoton, és nagyon boldognak érzem magam vele.

Olyan személy, akivel a teljes életemet el tudom képzelni.


Y-t akkoriban ismertem meg, mikor X-et, de teljesen más ismeretségi körből. Mikor először megláttam, szinte dobtam egy hátast; ha van olyan személy, aki megtestesíti az ideálom külsőben, akkor az Ő. Egyszerűen tökéletesen néz ki (számomra), és ez nem kifejezés.

Ekkor neki barátnője volt, úgyhogy annyiban hagytam az egészet, pedig közeledtem volna felé szívesen.

Y-nal a mai napig nem beszéltünk többet 10 mondtatnál. Nem ismerem őt, csak a külseje vonz, de az nagyon. Amennyit tudok róla az az, hogy elragadó, viszont sokszor nagyon félénk és éretlenül viselkedik, utóbbit én nem szeretem tolerálni.

Nemrég szakított a barátnőjével, ebben nagyrészt a kommunikáció hiánya volt a ludas.


Y már akkor is eljezdett közeledni felém, mikor megvolt még a kapcsolata. Pillantásokkal, érintésekkel, szavak nélkül.

Egy hete konkrétabban is, bókol nekem.

Mikor közeledik felém, olyankor viszonozni szoktam. Elragad a pillanat és nem tudok ellenálni annak hogy ne viszonozzam.


Pár hét mulva elutazunk egy hétre azzal a társasággal, ahol Y is jelen van. És aggódok, hogy mi lesz, ha történik köztünk valami.

Ha közeledni kezd felém, nem tudom hogy vissza tudom e utasítani

(tudja hogy barátnőm van)

Részben azért, mert én is vágyom rá, hogy közeledjen...

De nem szeretném X-et megcsalni, mert féltem és szeretem...


X-nek mindent elmomdtam ami bennem van ezzel kapcsolatban.

De azt nem tudtam elmondani, hogy miért van bennem mindez. Őt nagyon szeretem, csodálom, gyönyörűnek tartom, vágyok rá.

X-et és Y-t mivel más társaságból ismerem, nem szoktak ugyanabban az időben velem lenni (nem élek kettős életet)

De közben Y-ra is vágyok. Fizikailag.

Az az érzés, mikor az illetővel szeretnél egy egyéjszakást eltölteni.

És a figyelmét is élvezem; mikor társaságban vagyunk, de ő engem fürkész.


Légyszí az válaszoljon, aki tényleg tud tanácsot adni, hogy szerinte mit tegyek.

Mint írtam, X és én mindent meg tudunk beszélni, ezt ami bennem van már neki is elmondtam, aggódik, hogy elveszít.



2019. jún. 26. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Válaszd Y-t, X-et nem érdemled meg.

Fordított esetben te mit tennél X helyében? Nem lennél féltékeny? Te mit tanácsolnál másnak?

Ha ezeket végig gondolod, szerintem előrébb leszel, mint ismeretlenek véleményével, látod, én is ellened beszélek.

2019. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha lenne gerinced, rég mondtad volna a másik csajnak, hogy tök jól esik a közeledése, de barátnőd van és nem fogsz félrelépni. azért van a szád, hogy beszédre is használd. Őszintén, mi egyéb tanácsot vársz? Ez a "nem szeretném megcsalni" meg "aggódom mi lesz" akkora fals duma, hogy valahogy mentsd magad a megcsalás gondolatától. A barátnőd helyében már kivágtalak volna, hisz konkrétan közölted, hogy meg akarod csalni..
2019. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki érzett már ilyet, vagy hasonlót, kár a kérdezőt ostorozni. Nincs erre jó válasz, szerintem meg fogod csalni a barátnőd, mert nem bírod ki. Valószínű rá fog menni a kapcsolatotok. Mert ebben nincs jó döntés, ha elnyomod sem lesz jobb.
2019. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 OneGirlOne ***** válasza:

Ejha majd írd meg mi volt :OOO

Tanácsot nem tudok adni Bocsi...én nem vagyok ilyen szerencsés

2019. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy mindenképpen szakíts X-el! Ahogy így leírtad elég nagy a valószínűsége, hogy történni fog valami Y és közted. Ha szakítassz vele előtte, az becsületesebb dolog, mintha megcsalnád. Szerintem ez így korrekt.
2019. jún. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát márpedig én azt mondom igenis is át kell élned Akármi is lesz Y -al.

Mert ha nem teszed akkor emészteni fog a dolog.

Persze titokban kell tenned, mert szereted X -et. De mégis ha nem teszed valamit, akkor nem fogod tudni eldönteni, hogyan tovább…

Viszont, ha megtetted akkor már tudni fogod, hogyan tovább…

Ha nem bánod, engem érdekel, hogyan folytatódik ez a történet…

2020. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!