Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves vagyok, mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves vagyok, mostanában már arra vágyok hogy legyen családom, de közben még sosem volt barátnőm. Sza-r ügy ugye?

Figyelt kérdés

Tehát már gyerekeket szeretnék, de közben azt sem tudom hogy mi kell a nőknek, nem "értek" hozzájuk. De ahogy telik az idő egyre reménytelenebbek érzem ezt a nő dolgot.


Nagyon kevés olyan nő van aki tetszik nekem kinézetre. Meg nekem a kedves, szolid, aranyos, és nem beképzelt lányok tetszenek.

Így hogy nincs tapasztalatom a párkapcsolatokban találhatok rövid időn belül olyan nőt akivel gyerekünk lehet?


2019. márc. 2. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez bizony szar ügy. Én úgy terveztem, hogy 25 éves koromra már lesz családom, de itt vagyok 26 évesen és annak ellenére, hogy volt már több barátnőm most még csak egy árva jelöltem sincsen erre a célra és nem is nagyon van kilátásban, hogy lesz. Lelkileg halott vagyok, így nem is próbálkozom, bár én a mindennapokban jól érzem magam de, ha magamba nézek akkor nincsenek igazi érzelmeim.
2019. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lelombozásként mondom, de szerintem nem. Azért, mert nem tudod majd a párkapcsolatot alakítani, nem tudod hogy reagálj dolgokra, helyzetekre és elfogod rontani. Emiatt rövid életű kapcsolatok lesznek az elején. Ne érezd rosszul magad emiatt, teljesen egyértelmű hogy tapasztalat nélkül nem fogod tudni mit hogy kell. Ismerkedj, fejleszd magad, légy magaddal elégedett és egyedül is érezd jól magad, a családdal ne foglalkozz még. Majd ha eljön az a lány, aki mellett úgy érzed elképzelhető, akkor van értelme.


Semmiképp nem vagy reménytelen helyzetben, ne is gondolj ilyenre. Csinálj olyan dolgokat amik úgy érzed a személyiségedhez illenek, kitudsz bennük teljesedni. Ha ismered magad, akkor tudsz másnak adni belőle és akkor már megtetted a kezdő lépést a párkapcsolat alapjaihoz.

2019. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Karena26 ***** válasza:

Nem gáz, hogy nem volt és most sincs kapcsolatod!

Készülj a férj és apa szerepre, ismerd meg önmagad és élj úgy, ahogy neked tetszik!

Fejleszd magad a párkapcsolat terén! Majd jön a gyakorlati lehetőség is, ha az elméletet már tudod! ;)

2019. márc. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!