Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Figyelmetlen vagyok vezetés...

Figyelmetlen vagyok vezetés közben mivel tudnám ezt kijavítani esetleg valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
Néha tudok figyelni néha meg így...nemtudom nem figyelek oda és jövőhét pénteken vizsgázok...de nagyon bevagyok szarva hogy nem figyelek oda és megbukok..sokba van sok múlik rajta..és félek nem akarok megbukni ha valakinek volt ilyen problémája és sikerült megoldania segítsen legyen szives..köszi előre is :/ 18F

#vezetés #Figyelmetlen vagyok
2015. máj. 24. 23:06
 1/3 anonim válasza:
100%
Ez a legrosszabb amit tehetsz. Ha ráparázol biztosan nem fog sikerülni. Erősítsd magadban, hogy igen, oda tudok figyelni. Én pl. vizsgán hibáztam a legtöbbet, mert izgultam. Nyilván mindenki izgul, de ha még vizsga előtt is sokat hibázol akkor érdemes többletórákat venni, hiszen az izgulás csak rátesz egy lapáttal.
2015. máj. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A figyelés a vezetés alapja, és ezt csak gyakorlással lehet fejleszteni.

Mennyit vezettél eddig?

Megbukni senki nem akar a vizsgán, a félelem meg a legrosszabb reakció.

A vizsga egy vezetési bemutató lesz, a vizsgabiztos megnézi, hogy tudsz egyedül közlekedni a járművel, s legrosszabb esetben azt mondja, hogy még gyakorolnod kell.

Nem kér rajtad számon semmit, semmi olyat nem kér, amit az oktatóddal ne gyakoroltatok volna - ne görcsölve menj a vizsgára, figyelj, koncentrálj, és rendezd le magadban azt, hogy a bukás sem katasztrófa (értsd: ne foglalkoztasson a bukás gondolata)

2015. máj. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Ha meg tudod tenni, akkor szállj fel egy olyan buszjáratra, ami sűrű forgalmi helyeken közlekedik. Bárhol. Előre állj, vagy ülj, és figyeld a helyzetmegoldásokat, mit csinál a sofőr, hogy viselkednek a gyalogosok, a lámpák hogy váltanak, illetve a többi autós hogy viselkedik.Nagy tanulság,sok tapasztalatot lehet így is szerezni.

vizsgán már rutinos öreg róka leszel.

2015. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!