Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha megdugom a meleg haveromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megdugom a meleg haveromat úgy hogy én nem vagyok meleg akkor utànna màr annak szàmitok én is?

Figyelt kérdés
Nem tudok egyszerüen csajozni a kutyànak se kellek. Meleg haverom mondta hogy ha akarom dugjam meg öt és képzeljem azt hogy lànyt dugok. Azt mondta kozmetikuskoz is elmegy és még a lukàt is leszörteleniti. Azt mondta olyan lesz mint egy csaj sgge. Azt mondta nézhetek közben akàr csajokat is. Söt hajlandó csajnak öltözni. Azt mondta nyugodtan megdughatom es nem ker cserebe semmit. Nem kell vele csokolozni meg ilyesmi. Ha én nem vonzodok a ferdiakhoz megis megdugnam akkor meleg leszek en is?? Annyira kanos vsgyok mint allat. Azon gondolkodom inkabb menjek prostihoz?? Meg pl bortonokben is megdugjak egymast a kanos ferfiak megse melegek.

2019. jún. 21. 15:59
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja es szüz vagyok.
2019. jún. 21. 16:01
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem leszel meleg.

Az, hogy valaki meleg egy szexuális beállítottság. Szóval, ha vonzódsz a férfiakhoz akkor vagy meleg, vagy biszexuális.

Ha megdugod attól még nem leszel meleg.

2019. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Már nem azért, de én meleg vagyok és ha még fizetnének érte se érnék nőhöz. Vagy ha azt mondanák "képzeljem azt, hogy pasi"

Ez nem megy ilyen könnyen.

Egy teljesen hetero ember fejében ilyen meg sem fordul.

2019. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha képes vagy megdugni, akkor nem vagy hetero
2019. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze :D

De ahogy érzed...

2019. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Elgondolkodtató kérdés...

Annyira kanos vagy, hogy képes lennél rá? Szeretnéd? Akarod? Ezeket neked kell tudnod.

(A "melegség" persze nem ettől függ vagy nem ezen múlik.)

2019. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ö talàlta ki nem én. Nem tudom képes lennék e ra most kicsit rosszul lettem mikor leirtam ezt a sok mindent ide. Nem tudom.
2019. jún. 21. 16:19
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már nem borzaszt a gondolat, hanem megfordul a fejedben a "lehet hogy ez jó ötlet", már akkor sem vagy szigorúan hetero. Én nem tudom elképzelni magamról, hogy egy ilyenen csak elgondolkodjak, hogy milyen lehetne, mert egyszerűen nem izgatnak a férfiak, nem hoznak lázba és nem gondolom, hogy élvezném.
2019. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%
Igen, ha megteszed simán csíra vagy. Ja, amúgy is homár hajlamaid vannak szerintem.
2019. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
15%
Onnantól mar homokos vagy, gratulálok
2019. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!