Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van köztetek olyan aki kereszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki keresztény és homoszexuális? Hogyan élitek ezt meg?

Figyelt kérdés

2019. máj. 31. 00:38
1 2
 11/13 October15 ***** válasza:
38%
1.: Hát a papoknak valahogy sikerült szóval nem gáz. XD
2019. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%
Mindegy, hogy köztünk van-e: a világban vannak ilyenek, igen. Viszont egy kereszténységét komolyan vevő ember (akár meleg, akár nem) nem köti mások orrára a szexuális életét, így nincs is senkinek semmiféle alapja semmiféle ítélkezésre. Aki meg ezek ellenére ítélkezik, azt miért kéne figyelembe venni?
2019. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon pl. volt több kezdeményezése is Birtalan Balázsnak (Bíborpalást, Öt Kenyér társaság) aminek úgy tudom volt sikere is: kereksztal beszélgetések vallási vezetőkkel. Nem tom ezekkel mi lett?

Én keresztény hitet szeretném felvenni, és nem tudok arról hogy homoszexuális lennék... viszont az ítélkezés, emberekben való bűntudatkeltésre marha érzékeny vagyok. Amikor ez a téma vagy az abrotusz vagy hasonló kerül szóba, mindig baj lesz belőle bennem. Én a vallásban első sorban a kegyelmet és a szeretet keresem, és ha valaki ennek a nevében ítélkezik, meghasonlok.

2019. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!