Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lenne a legokosabb lépés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legokosabb lépés?

Figyelt kérdés

Van egy meleg ismerősöm, s valamelyik nap bevallom neki hogy én is az vagyok.

Viszont szeretnék vele csókolozni,stb, megkérdezzem hogy megengedi e? Nagyon kezdő vagyok,jó lenne egy két vélemény


2019. márc. 11. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szép az amikor egy szó nélkül megtörténik a csók, de azt csak akkor lehet, ha nagyon úgy sejted, hogy ő is akarja, a kérdést én szintén csak akkor tenném fel, illetve hát... nem tudom mennyire jó ötlet megkérdezni, hogy megcsókolhatod-e.
2019. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem elég megmondani, hogy Te is az vagy. El kéne mondanod azt is, hogy kedveled. Ha ő is ezt teszi az már egy jó alap lehet arra, hogy megpróbáld a csókot is. De figyelj arra, hogy hol és milyen helyzetben történik meg a dolog. Lehet, hogy jobb rákérdezni. Kevésbé ciki mint ha elhúzza magát :)
2019. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy ilyen kaliberű vallomás után, egyből ne akard megcsókolni.. Először hagyd.. Hogy szóhoz jusson.. És abból érezni fogod hogy mit gondol a helyzetről.. A csók meg megfog történni, ha számára is vonzó vagy. Sőt szerintem akkor ő fog közeledni
2019. márc. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!