Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon mi lenne a legokosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lenne a legokosabb megoldás?

Figyelt kérdés
22 éves, a szerelmi életben teljesen sikertelen srác vagyok (értsd, lúzer). Nem vagyok képes meghódítani egyetlen nőt sem, nem is feltétlen a külsőm a hátráltató tényező (habár kinek mi, ugyebár), inkább a személyiségem a problémás. Rettentő módon ki vagyok éhezve, mind szeretetre, mind szexuálisan. Okos ötlet lenne-e felkeresni egy örömlányt? Őszintén megmondom, kicsit tartok tőle, hogy függő leszek, és csak olaj lesz a tűzre, pénzem meg nincs, hogy állandóan eljárjak. Mit tegyek? Aki esetleg járt már ebben a cipőben, segítene dönteni? Köszi!
2018. ápr. 23. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj el nyugodtan.. Legalább kitisztul a fejed.. most tele van cuccal.. de komolyan.
2018. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tele van, de nem szeretném, ha az életemet még ennél is jobban tönkretenné még egy rossz döntés. Abból volt elég már.
2018. ápr. 23. 21:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést...
2018. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne rossz döntés? Megnő az önbizalmad is.. Tanulsz pár trükköt. A nőkhöz önbizalom kell.
2018. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Menj ! Általa legalább érettebb, és nem életlen leszel !

De ha kell, segítek ;)

2018. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 22 voltam, kb. ugyanígy voltam. 2 évig jártam prostikhoz, jellemzően 1-2 havonta mire lett végre normális barátnőm. Az valamilyen szinten erőt ad. Lehet, hogy csak a pénzedért, de nem igazán éreztetik veled. Általában kedvesek és foglalkoznak veled. Volt egy köcsög, de igazából ez benne van a pakliban, annyi volt, hogy ő siet meg úgysem fogok elmenni, blabla... aztán mondtam neki hogy akkor menjél. Nem akartam balhézni.


Ha te udvarias vagy velük, akkor ők is azok lesznek veled. Hogyha megvan kihez akarsz menni, majd azért kérdezd meg tőle a telefonban, hogy nem gond-e, hogy első alkalom, de általában nem szokott az lenni. Azért is érdemes megemlíteni, mert ilyenkor még figylemesebbek veled :)


Sokukkal beszélgettem, teljesen emberiek, nincs mitől tartani ha normális helyre mész és védekeztek, akkor kezdésnek jó lesz. Utána kapsz egy kis önbizalmat, rájössz, hogy ez nem is olyan nagy dolog, lesznek élményeid és megváltozik a világ. Pont így voltam ;)

24 évesen jött az első hosszabb kapcsolatom, akkor abbahagytam. Azóta talán ha 2x voltam kíváncsiságból, de már 28 vagyok.

2018. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én csak friendzone ban voltam sokáig nem rég elégeltem meg és inkább összebújok velük mint lelki vígaszt adok nekik, ha utána is kell akkor megadom azt is.
2018. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#3 Sajnálom! :( Szerintem sokan vagyunk így, csak a legtöbben titkolják.


#4 Az biztos, hogy önbizalom kell, semelyik nő sem akar ,,pátyolgatni" egy férfit (mondjuk nekem quuuuurva nagy szükségem lenne lelki simogatásra is).


#5 És hogyan tudsz segíteni, esetleg ismersz ilyen nőket?


#6 Neked meg külön köszönet a részletes válaszadásért!

2018. ápr. 23. 22:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne látszódjon rajtad, hogy lelki simogatás kell.. fojtsd el, majd ha rátalálsz az igazira, ő segít.
2018. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#7 Én is maximum a friendzone-ig jutok, ez nagyon dühít. Sajnos ez ilyen ördögi kör, ugyebár a sikerhez nem szabad görcsösnek lenni, ez viszont azzá tesz, ami csak sikertelenségeket generál. Áhhhhhhhhh...


#8 Ezt nagyon nehéz rejtegetni. Nem most kezdődött, így mondhatni, ,,beleivódott" még a mozgásomba is a szeretethiány. Lehet, hogy szánalmasan hangzik, de ez van.

2018. ápr. 23. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!