Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mi lenne a helyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
A párom olyan mint egy gyerek.A szüleitől kell kérni-e mindig mindenért engedélyt többek között ahhoz is hogy velem lehessen amiből kezd elegem lenni.Mindenben vissza fogják és ö nem is ellenkezik, pedig igazán kiáltatna magáért 20 évesen úgy gondolom...Ezenkívül úgy kezel mint egy havert legalábbis nem sok különbséget érzek tény hogy úgy indult ,de most már több éve együtt vagyunk...Jah és a családja szerint a ordít rólam hogy meleg vagyok ,pedig csak elegánsan öltözködöm ami megint csak nagyon zavar ezzel pedig mint mindennel nagy egyetértéseben van velük.Az pedig végkép kiborít hogy 2 hetente találkozunk...Őszintén szerintetek ez normális kapcsolat így?Mit kéne tennem hogy változón ez a helyet?

2015. szept. 10. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem le kellene ülnöd vele, és elmondani neki mindezt amit ide leírtál és azt is hogy ez téged mennyire zavar. De fontos hogy hogyan mondod el neki, nehogy azt higgye hogy a családja ellen vagy vagy hogy róluk akarod lebeszélni. 20 éves korában már kiállhatna magáért amiben igazad van, de lehet ő későn érő típus... ami viszont okozhat egy két kellemetlenséget a kapcsolatotokban, ha így van viszont kicsit türelmesnek kell lenned hozzá. Te egyébként hány éves vagy?
2015. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
22, de hogy mondjam el neki?Már fenyegetem azzal is hogy elhagyom...de ilyenkor csak sírás szokott lenni
2015. szept. 10. 20:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szard le a sírást, ez így nem mehet tovább. Csodálom, hogy neked van hozzá türelmed. Normálisan kell vele beszélned.
2015. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 R8 ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele ,szerintem a családja magához láncolta és neki ez természetes,el kell szakadnia tőlük lassan ,adj időt neki,a családmeg ne érzze úgy,h elveszed tőlük ! Az elegáns öltözlödés jó ízlésre vall !
2015. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából, ezért szeretem ezt az oldalt ,mert itt mindig kapok egy kis együttérzést ami aztán erőt ad!Köszönöm a válaszokat most ezzel egy kicsit kitomboltam magam :) Am. meg nem akkarom a családjától elszakítani az anyja mondta amikor megtudta ,hogy nem szívesen lát többet náluk rajta keresztül...
2015. szept. 11. 00:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kísértetiesen hasonlít a helyzetetek a miénkhez, csak azzal a különbséggel, hogy a mi kapcsolatunkban én vagyok az aki nem éppen társként, hanem inkább haverként kezelem a barátom. A mi esetünk abban különbözik, hogy én 24 évesen még otthon lakom és nem igazán tudják rólam, hogy a fiúkat szeretem, vagy hogy 5 éve kapcsolatban vagyok. Ugyanúgy a barátom is elegánsan öltözik és emiatt az én szüleim is rá szoktak kérdezni, hogy nem meleg-e véletlenül, de ilyenkor mindig hárítok és azt mondom, hogy ,,Ha nagyon érdekel akkor megadom a számát, hívd fel és talán elmondja.'' Nekünk már több alkalommal volt ebből gondunk, hogy én nem akarom felvállalni magam, de szakításig nem jutottunk, mivel szeretjük egymást. Én részben megértem a párod, mivel nagyjából úgy viselkedik mint én, viszont nem tudok, hogy ő miért csinálja ezt, az nem derül ki, hogy róla otthon tudják-e, vagy valami. Én konkrétan azért vagyok ilyen mert óvatos akarok lenni. Ez a helyzet csak akkor fog változni ha a barátod már nem fog a szüleivel élni.
2015. szept. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
55%
Aki ilyen anyámasszony katonája,hogy engedéllyel tesz bármit is,ráadásul sírós,tehát érzelmileg zsarol,azzal nincs mit tenni.Sosem változik meg és ereje sem lesz elhagyni a családját,még ha anyagilag meg is tehetné.Tönkre fog menni az életed,de az övé is.Megéri?..
2015. szept. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyon szeretem és nem igazán tudnám elhagyni ,viszont tényleg nagyon nehéz így élni...sok szenvedést okoz nekem ezzel csak igyekszem erősnek látszani :) Abban reménykedek hogy ez a közel jövőben változni fog.Az biztos hoyg én ezt 5 évig nem tudnám elviselni!!! Egyébként se rólam se róla nem tudják ,bár azért sejtik...
2015. szept. 13. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!