Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Párkapcsolattal kapcsolatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolattal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy sráccal már most lesz majd a 3. randink. Nekem nagyon szimpatikus és bejön a srác, lassan 1 hónapja "ismerjük" egymást de az első tali 1 hete volt azóta azt beszéljük, hogy heti 2x találkozunk. Az elején szó szerint szinte regényeket írtunk egymásnak mikor az elején volt a dolog, de ma már ezek rövidebb üzenetek, de napi szinten beszélgetünk telefonon. Nekem nagyon szimpi és szeretnék vele kapcsolatot, de a beszélgetések már a napi dolgokra korlátozódnak ügye, csak én gondolom túl vagy tényleg egy idő után kicsit visszább vesznek a beszélgetésből a partnerek?, vagy aahhh hogy fogalmazzam meg, remélem érthető. xD Ma is mondtam neki, hogy hiányzik és azt mondta, hogy én is neki. Tudom kicsit zavaros a dolog, de csak én gondolnám túl? És jól haladnak a dolgok? xD Nálatok ez hogy volt?

2019. febr. 22. 02:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jol haladnak a dolgok. Ez csak termeszetes, hogy napi szintre csokkentett beszelgetesek alatt nem ir szinte egy regenyt mar. :)
2019. febr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak attól függ az üzenetek vagy levelek hosszúsága, hogy mennyi ideje ismeritek egymást és van-e még "mondanivaló" egymás számára, hanem attól is, hogy alapvetően mennyire vagytok kommunikatív személyiségek. Nekem pl. folyamatosan jár a szám, sokat beszélek, állandóan kérdezek, érdeklődöm, sokat mesélek, kommunikálok. (Egyszer a német tanárnőm azt mondta, hogy ha majd meghalok, a számat külön agyon kell csapni egy lapáttal, mert magától nem fog leállni. :)) Én sok év együttlét után is simán tudok regényt írni a páromnak, ha eszembe jut valami, vagy simán tudok Neki hosszan beszélni élő szóban is. A párom viszont inkább szűkszavú típus, írásban is és szóban is mindig a lényegre törekszik. Ő inkább jó hallgatóság. Nem vagyunk egyformák; ahány ember, annyiféle kommunikációs stílus létezik. Mindegy, hogy mennyit beszéltek, az a lényeg, hogy jól megértsétek egymást és meg legyen az összhang közöttetek. :)
2019. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!