Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vannak agykontroll sikereitek?...

Sajt089 kérdése:

Vannak agykontroll sikereitek? Első soron párkapcsolattal vagy szerelemmel kapcsolatos sikerek érdekelnének.

Figyelt kérdés
Szeptemberben végeztem el az agykontrollt és intenzíven december óta relaxálok. Még nem programoztam semmit, illetve csak kicsi dolgokat, például, hogy reggel fel tudjak kelni az óracsörgés előtt és ehhez hasonlók. Ezek remekül működnek. Most azt programozom hogy nőjön meg a hajam mivel kicsi korom óta szép hosszú királylány hajra vágyom de nem nő egyszerűen. Én felfedeztem minimális változást a hosszában, mások nem látják, hogy nőtt volna :D Most viszont elhatároztam, hogy szeretném bevonzani az ideális társamat. Érdekel mindenkinek a sikertörténete, akár szerelmi sztori akár nem! :) Persze az is érdekel milyen technikát alkalmaztatok.
2013. ápr. 18. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
az agykontroll nem a párkapcsolatokra való,mivel azzal csak a saját határaidat feszegetheted,tanuld meg hogy mi a különbség az agykontroll és a vonzás törvénye között,akkor azt is megérted hogy hogyan tudsz magadnak bevonzani valakit,és igen,lehetséges a bevonzás,de csak a találkozás,az érzéseket nem tudod irányítani
2013. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez egy fantasztikusan nem ideillő válasz volt, de köszönöm, hogy megpróbáltál összeokoskodni valamit.
2013. ápr. 18. 22:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Találkozást be lehet vonzani?Hogyan,és akit ismerek?
2013. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De,ez egy ide tartozó válasz volt,nem tehetek róla hogy nem ismered a kettő közötti különbséget.

Amúgy igen,nekem már sikerült bevonzanom nem is egy dolgot.

Viszont mivel kérdezned kellett gondolom nem vagy jártas a dologban,ezért nem kéne leszólnod azt aki régebb óta foglalkozik ezzel a dologgal,több ideje használja a vonzást,de ha annyira okos vagy akkor ne kérdez.

2013. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Te jó ég :) Nézd, te közöltél most néhány dolgot kissé kioktatóan, magamhoz vonzani valamit nem csak a vonzás törvénye kapcsán lehet. Gyermekdednek tartom ahogy támadsz. Vonzás törvényével kapcsolatban is sokat tapasztaltam, agykontrollban még annyira nem. A kérdésre nem adtál választ csak magyarázol...ha van sikered szívesen hallanám és ezúton megkérném az idetévedteket, hogy a SIKEREIKET írják le, ha meg szeretnék osztani.
2013. ápr. 18. 22:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor megint írok:)

Azt írtam le hogy nézz utána,az agykontrollal tényleg nem tudsz vonzani,de amúgy képzeld el amit szeretnél,éld át magadban,érezd az örömöt amit kiváltana belőled,képzeld el hogy milyen párt szeretnél,úgy tekints rá mintha már valós lenne.Fontosa hogy ne akard mindenáron irányítani a dolgokat,ha nem hagyod hogy az ego(most nem a beképzeltségre gondolok)eluralkodjon rajtad és hagyod alakulni a dolgokat akkor hamar jön egy találkozás,vagy egy sugallat.

Nekem így már sikerült találkozásokat bevonzanom,új kapcsolatok,nyereményt,volt hogy pénzt is(ki voltam akadva hogy mennyit kellett fizetnem,leültem a padra és ahogy lenéztem pont annyi pénz volt mellettem mint amennyit elköltöttem)

2013. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fantasztikus agykontroll sikerben volt részem a minap. Egy régóta vágyott találka jött össze. Fantasztikus hangulatban telt el ez a pár óra és megrendítő volt, hogy ekkora dolgot sikerült összehozni. A lehetetlen sem létezik :) Nagyon boldog vagyok és akkora hitet kaptam most, hogy el sem tudom mondani :D Írtam is egy hosszú listát a vágyott céljaimról amiket nagy szorgalommal programozni kezdtem :) Várom a sikereiteket még mindig!
2013. ápr. 26. 21:20
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló: köszi, hogy leírtad a sikereid! :)
2013. ápr. 26. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, sikerült valami azóta?
2022. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!