Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miert erzik azt emberek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzik azt emberek, hogy joguk van beleszolni abba, hogy ket felnott, donteskepes koru ember kivel (nem) hazasodhat? (meleghazassag)

Figyelt kérdés
2019. jan. 31. 17:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert a házasság intézménye tradíció és törvény is vonatkozik rá.
2019. febr. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 kovpet ***** válasza:
85%

Szerintem ezért, mert a házasság alatt mást értenek, mint ami valójában. Ha a házasság szót hallják, akkor templomot meg fehér ruhát képzelnek el. Holott Magyarországon az egyházi házasságnak nincs jogi következménye egyáltalán, kizárólag a polgárit ismeri el a jog.

Aztán persze vannak gyűlölködők, akik azért nem akarják, hogy másnak se legyen jó, ha már az ő életük egy szar.

2019. febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal hogy ha te egy ország területére lépsz akkor kötelező betartani néhány szabályt.. pl Szaúd Arábiában nem flörtölsz a nőkkel Oroszországban meg nem sz*rsz a Kreml tövébe...


Azért a nők zaklátását és az utcán szarást ne említsük már egy lapon egy melegházasággal...

2019. febr. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

tegnapelőtt 18:47


Hogy érzi majd magát az a gyerek 5-8-10 éves korában anyák napján amikor azt látja hogy minden gyerek megy oda a virággal az anyjához neki meg két apja van?

Hogy magyarázod meg a gyereknek hogy mi az az "apa" ha két anyja van?

Honnan fogja megtudni egy gyerek hogy milyen az anyai gyengédség amikor két apja van?

Kivel fog szerelgetni bütykölni egy gyerek otthon és fejleszteni a műszaki értékèt ha két anyja van?

Milyen érzés egy nő nap Két apával?

Milyen lehet egy kisgyereknek úgy járni 8-14 évet iskolába hogy mindenki őt alázza mert két azonos nemű felnőttel él?

Nem tud megtanulni egy csomó mindent amit csak egy apától vagy csak egy anyától tanulhat meg, mert hiába szeretet meg mit tudom én az nem helyettesíti az apa és anya képet ha nem férfi és nő az illető

Felnőtt korára egy torz érzelemvilággal elátkozott gyerek lesz akinek fogalma sincs hogy hogy létesítsen kapcsolatot mert számára az abszolút normális lesz hogy két azonos nemű ember szexel egymással... Ami nem jó


Ha hiányzik az apa vagy anya a családból akkor az a gyerek 99% ban biztosan hátránnyal indul a felnőtt életben vagy így, vagy úgy ...

2019. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 kovpet ***** válasza:
93%

StevenUp: te a házasságról írtál akkor. Most meg a gyerekről. Mi a kapcsolat? Gyerek lehet házasságon kívül is és egyneműek akkor is tudnak vagy nem tudnak örökbe fogadni, ha házasok vagy nem azok.


Az örökbe fogadás esetén is te abból indulsz ki, hogy amúgy a gyerek rendes, szerető családban nőne fel, csak a gonosz bzik kiszakítják ebből és most már két anyja/apja lesz, de ez nincs így. Örökbe azt lehet fogadni, akinek nincs családja, azaz sem apja sem anyja.


Tehát így szólnak a példáid a valóságban:


"Hogy érzi majd magát az a gyerek 5-8-10 éves korában anyák napján amikor azt látja hogy minden gyerek megy oda a virággal az anyjához őt meg a gyámügyes nevelője kísérte el?"


"Hogy magyarázod meg a gyereknek hogy mi az az "apa" ha nincs se anyja sem apja és a nevelői háromhavonta cserélődnek?"


"Honnan fogja megtudni egy gyerek hogy milyen az anyai gyengédség amikor két apja van?"

Egy férfi szerinted nem lehet gyengéd? Ez sok mindent megmagyaráz a kommenteddel kapcsolatban.

Amúgy a nevelők sem feltétlenül gyengédek és persze a szülék sem. Főleg azok, akik kidobták a gyereket.


"Kivel fog szerelgetni bütykölni egy gyerek otthon és fejleszteni a műszaki értékèt ha két anyja van?"


Nekem egy anyám és egy apám volt, de apámtól csak azt tanultam meg, hogy hogy kell részegre innom magam mindennap. Hasznos tudás.


Stbstb, most nem írom át az összest, de:


"Ha hiányzik az apa vagy anya a családból akkor az a gyerek 99% ban biztosan hátránnyal indul a felnőtt életben vagy így, vagy úgy ..."


Ez igaz és a jó az lenne, hogy ne hiányozzon. De ahol nem hiányzik, ott szóba sem kerül ez az egész, sőt, ott sem, ahol csak az egyik szülő hiányzik.

2019. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, hogy te ott tartasz még mindig, hogy a nőknek a konyhában, a férfiaknak a garázsban van a helye? Azt hittem, hogy ezen a XXI. században túlléptünk már. Te maga vagy a két lábon járó középkor.
2019. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy kitől tanul meg szerelni?! Ember... :D Csak azért mert puncink van és elhízás nélkül tudunk mellet növeszteni, még nem azt jelenti, hogy buták vagyunk a szereléshez. Megtudjuk ám mi is tanulni gyerekként, felnőttként meg választhatjuk a barkácsolást hobbinak.


Az meg, hogy két azonos neműt lát szexelni... Senkit ne lásson egy gyerek szexelni. Te és a többi heteró nem veszítek észre, nyilván, de hidd el, mindenhol belefog botlani heteroszexuális párkapcsolatoka. A tévében, az utcán, a közösségben, a rajzfilmekben, az iskolában, interneten, könyvekben stbstbstb Látni fogja, hogy létezik nő-férfi kapcsolat is és férfi-férfi, nő-nő kapcsolat is. Számára természetes lesz mind a három fajta szerelem.

2019. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

ma 12:30

Én nem a házasságról írtam hanem válaszoltam egy kérdésre Görgess vissza


Illetve nem vagyok középkori csupán általános sztereotípiákat írtam ami nem bonyolult és a silányabb gondolkodásúak is értelmezni tudják

2019. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
18-as: vannak olyan országok, ahol már lassan 20-25 éve nevelnek gyereket meleg párok. Amerikában több tízezer olyan felnőtt van már, akit részben vagy egészben meleg párok neveltek fel és köszönik szépen nagyon is hasznos tagjai a társadalomnak. A neten találhatsz róluk statisztikákat, illetve sok interjút is készítettek velük. Ja és csak 2-3% lett homoszexuális, csakúgy mint a teljes népességben.
2019. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!