Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miert erzik azt emberek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzik azt emberek, hogy joguk van beleszolni abba, hogy ket felnott, donteskepes koru ember kivel (nem) hazasodhat? (meleghazassag)

Figyelt kérdés
2019. jan. 31. 17:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Joguk maximum a szólásszabadsághoz van. Viszont általában az emberek a saját gyarlóságukból adódóan azt hiszik, hogy más ismeretlen ember számára olyan rohadt fontos a véleményük. Hát ezért.
2019. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
7%

Kezdjük azzal hogy ha te egy ország területére lépsz akkor kötelező betartani néhány szabályt.. pl Szaúd Arábiában nem flörtölsz a nőkkel Oroszországban meg nem sz*rsz a Kreml tövébe...

Ha valamelyik országban te le akarsz telepedni akkor az azzal jár hogy köteleznek arra hogy elfogadd az ottani törvényeket amiket joval azelőtt írtak mint hogy te megszülettèl volna ... És ha te Szabad polgárokènt nem vagy hajlandó egy adott ország törvényeit betartani akkor kalap kabát, menj olyan helyre ami jobban megfelel az Ízlèsednek. Ez így működik. A legtöbb országban nem engedik az azonos neműek házasságát (szerencsére itt sem) így neked "kisebbségkènt" (ez most a létszámot jelzi nem a faji hovatartozást) jogodban áll tovább lépni olyan országban ahol tudsz alkalmazkodni és így mindenki boldog lehet ...


Senki sem tiltja hogy homár legyél csak ne itt tedd :D

2019. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
A polgári házasság intézménye pontosan azt tette lehetővé, hogy valaki egyházon kívül is kössön házasságot, éppen ezért hatalmas nagy dőreség egyházi jogrend szerint megítélni a polgári házasságot. Egyértelműen engedélyezni kell mindenki számára.
2019. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
7%

ma 18:14

Nem tartanám jó ötletnek mert nem mutatna jó példát a jövő gyerekeinek

2019. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
A jó-rossz viszony nincs benne a világban, ezek csak projekciók. Teljesen szubjektív a megítélés. Én nem gondolom, hogy bármilyen hatással is lenne a gyerekekre egy meleg pár látványa. Legfeljebb toleranciát tanulnak, hisz mint tudjuk, a tolerancia az ember legfőbb erénye, anélkül nem is lehet valaki igazán ember.
2019. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
4-es. Fejtsd ki kérlek miért nem mutatna jó példát?
2019. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

StevenUp


Es abba belegondoltal, hogy en nem letelepedtem ide, hanem itt szulettem?

Itt szocializalodtam, itt nottem fel, itt szereztem baratokat, itt vegeztem egyetemet, itt vannak a szuleim, itt van a parom es en is itt szeretnek elni, gyereket nevelni akar...miert nem tehetem meg ezt szepen csendben, mint egy hetero ember?

2019. jan. 31. 22:36
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
#7 Nincs több jogod, mint a melegeknek. Nevelhetsz gyereket, senki nem akadályoz meg benne. A nevelésnek pont ez lenne a lényege, hogy érett felnőttként el tudj egy olyan dolgot is magyarázni a gyerekeidnek, hogy léteznek homoszexuálisok is.
2019. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8


7es vagyok, a kerdezo, Szerintem ezt nem nekem szantad, vagy nem olvastad el figyelmesen, amit irtam.

2019. febr. 1. 00:03
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, hogy a mod töröl egy hozzászólást, és akkor eltolódnak a sorszámok.
2019. febr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!