Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kifordulhat egy ember bele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tszamy kérdése:

Kifordulhat egy ember bele?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm küldött egy videót ahol egy úriember egy másik úriembert öklöz análisan. Mikor abbahagyta,ilyen piros színű hús állagú cucc fordult ki. Az a bele volt?
2019. jan. 6. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az esztelen öklözésnél elő fordul hogy valakinek kiessen a bele.
2019. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen, rendesen kinyílt a(z ánusz) rózsa.
2019. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a végbele volt kifordulva.
2019. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell ilyeneket nézni? :-/

...csinálásról meg inkább nem is nyilatkozom.

2019. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De ez minek jó? Komolyan... Ez szerintem gusztustalan. Egészséges egyáltalán? Ez nem okoz későbbi problémákat az "elszenvedő" félnek? Simán el tudom képzelni, hogy ezek után olyannyira károsodnak a végbél záróizmai, hogy onnantól csak pelenkával járhat mindenhova, mert nem tudja összeszorítani a fenekét, hogy ki ne csusszanjon a kaksi, másról nem is beszélve.


És akkor még kérdés, hogy láttam már olyant is, ahol nem hogy a csukló, alkar, de még a könyök és a felkar is eltűnt a popsiban. Na ezt hogy??? Hova dugta a karját az illető? Hogy fért be oda? Azt ne mondák nekem, hogy ez nem okoz problémát odabent senkinek.

Vagy valakinek van ebben tapasztalata? szívesen olvasom, akár privátban is.

2019. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen, megtörténhet. Pár éve volt egy cikk egy srácról, aki annyit ült a vécén, hogy rendesen kijött a végbele.
2019. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Rengeteg tévhit van az öklözéssel, illetve a "kifordult" végbéllel (prolapse) kapcsolatban. Ezek egyike az, hogy a túlzásba vitt extrémebb anális játékoktól (pl: öklözés) kialakul a prolapse, inkontinencia meg hasonlók.

Ez nagyon távol áll a valóságtól. A prolapse kialakítására külön módszer van, ugyanis az egy fétis, de önmagában az öklözéstől sosem lesz.

Ha érdekel bővebben is kifejthetem, csak írj ha gondolod.


Egy "szakmabeli"🙂

2023. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!