Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nincs gerinc sokakban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs gerinc sokakban az ismerkedésnél? Miért nem fér bele korrektnek lenni?

Figyelt kérdés
Ma is írt rám egy srác itt. A korom leírtam erre azóta egy szót se ír. (33) Erre mit mondjak? Miért nincs ennyi gerinc benne, hogy azt írja ne hari nekem az sok? Máshol is látok ilyet csak kép küldés után. Pedig benne van a pakliban a NEM. Ezt mindenki tudja. Erre nekik nem sikerül.
2019. jan. 1. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Én kiírnám a nickjét:) Tanuljon belőle.
2019. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet azt kéne. Csak nekem ettől nem lesz jobb. Tippek jöhetnek. Meg nem erről szól a kérdés, hanem hogy szerintetek miért tesznek ilyet?
2019. jan. 1. 11:57
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Tippeket nem fogadsz? :D
2019. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom szar erzes, vagysz a tarsasagra meg monden es nem valaszolnak...komolytalan az ilyen nem gondol bele hogy szar lehet neked. De amugy eleg sok oka lehet, az is lehet hogy csak havonta kb egyszer jon fel, nem forgolodik itt sokat. Vagy csak kesobb fog irni..
2019. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a korod nem vészes, sőt.

Engem mindig is a 30-40 közti korosztály vonzott, most is.

Engem példaául az zavar, hogy ha az ember kiírja a profiljára, hogy miért van ott, mit keres stb, nem olvassák, csak a képet nézik, és rögtön jönnek a faszképek, meg a szex most?

Na ilyenkor én sem szoktam válaszolni, de azért mert konkrétan leírtam az adatlapomon, hogy mi célból vagyok fenn, ha nem olvassa el, és hülyeségeket ír, nehogy már én magyarázzam el neki, miért nem ment válasz.

Ha annyira nem méltat, hogy elolvassa az adatlapom, én sem méltatom válaszra.

2019. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer elkezdtem levelezni egy sráccal, aztán küldött képet. Hát ízlések és pofonok, de első ránézésre az volt a benyomásom, hogy tőle semmit nem szeretnék, és nem is tudnék semmiféle érzelmet táplálni felé. Ezt teljesen a lehető legnormálisabban elmondtam neki, erre hatalmas behisztizés közepette elköszönt. Szóval... :D
2019. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Akinek a 33 éved sok, az idétlen alak.Szerintem nem is tudja,mit akar, csak próbálkozik.

Én 49 vagyok, de nekem is ír sok nagyon fiatal, korai huszas....nyilvánvaló a többség miért teszi.

Viszont egy 30 - 42 közötti, akinek örulnék nagyon , sajnos nem.

Ízlések és pofonok. De az , hogy eltűnik,az általános jelenség minden társkeresőn, de nemcsak ott. A Ghosting jelenség ma nagy divat,pl sms-ben szakítani.

Udvariasság kérdése az egész,de bizonyos kor alatt ne várj udvariasságot. Sajnos.

Azért ne add fel, tuti lesz jobb, értelmesebb. BUÉK !

2019. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
7-es szoval idetlen vagyok mert nekem 17 evesen sok lenne egy 33 eves?
2019. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Rám itt írt egy korombeli, mert valamelyik szexhaveros kérdéshez írtam, hogy egy huszonéves izmos srác jöhetne.

Kérdezte, mi meg hogy, és azóta eltűnt. Pedig tök korrekten válaszoltam. Lehet, nem ilyet keres. Mindegy, mondjuk azért leírhatta volna. Szinte azonnal válaszolgatott addig.

2019. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A 8-ashoz szól a kérdésem. (Nem én vagyok a 7-es) Te ha megírná valaki, hogy ennyi válaszolnál neki? Gondolom igen. A kérdező gondja se az, hogy ha sok, hanem az, hogy nem válaszolt. Ha jól értelmezem. Szóval te válaszoltál volna neki?
2019. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!