Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Probléma lehet ismerkedésnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma lehet ismerkedésnél a súlyom?

Figyelt kérdés

170-171 magas lehetek és 79-80 kg


25/fp


2017. máj. 17. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 173 vagyok, 82 kg.

Sajnos részben ülőmunkát végzek, így nem vagyok egy Adonisz, de itthon hasgéppel és plank-al próbálom kordában tartani az arányokat, igaz, enyhe pocak van.


Bennem is felvetődött ez, de azt mondta nekem az nő ismerősöm, hogy a pasi 80-kg-nál kezdődik, ne aggódjak a súlyom miatt.

2017. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem a súlyod, inkább a kinézeted számíthat! :)
2017. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha jól öltözködsz, és azért igyekszel fitt maradni, szerintem nem jelent a súlyod semmi gondot sem. Bár, számomra a leírásból nem derül ki, hogy nem ennyire izmos vagy-e.
2017. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Vannak olyan nők még,akik nem a külsőre és vagyonra mennek :) a pocak csak akkor zavaró ha nagyon nagy (óriás sörhasra gondolok)
2017. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem probléma, sőt! Van akinek kifejezetten a dagik jönnek be. Mint pl nekem is. Párom majdnem 150kg és 173 cm.

Mindenkinek más tetszik.

Van akinek a vékonyak, van akinek a normál; sportos alkatúak, van akinek a kigyúrt, és van akinek az olyan akinek van egy kis pocija vagy éppen hatalmas pocija 😊

Nem vagyunk egyformák.

Sok sikert kívánok azért! 😉


26f (102kg 175cm)

2017. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy miből van az a 0,8 mázsa.
2017. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A te súly/magasság arányod nálam a minimum, úgyhogy ha én ismerkednék veled, akkor azt mondanám hogy még ez is kevés, s legalább egy 10-est még szedj magadra. :)
2017. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

A legtöbb embert szerintem igenis zavarja a túlsúly. Jellemzően azok jönnek azzal, hogy nem zavarja őket vagy sőt, bejön nekik, akik szintén túlsúlyosak és egyszerűen belenyugodtak a dologba. A sportos testalkatú emberek között nagyon nagyon kevesen vannak azok, akiket nem zavar 20 kg felesleg. Persze, ha téged se zavar, ha a partnered is túlsúlyos, akkor ez valószínűleg nem lesz probléma az ismerkedésben.


# 1/7 Időpont tegnap 13:19


Nem létezik helyi zsírégetés, attól, hogy hasgyakorlatokat végzel még nem lesz kevesebb zsír a hasadon, csak izmosabb leszel a zsír alatt.

2017. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kimondottan bejön, ha egy férfi nem olyan nádszál alkat.

Passzív vagy aktív vagy amúgy?

2017. máj. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!