Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg, magányos férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg, magányos férfiak! Nektek hogyan szokott eltelni a karácsony?

Figyelt kérdés

2018. dec. 22. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem valami fényesen.
2018. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Mondhatnám, milyen rettenetes lesz egyedül megélni, mégse okoz semmi lelki traumát, ugyanis nem vagyok keresztény és nem tartom az ünnepeiket. Néha pofára esek, mert kiderül, hogy nem jön valamelyik busz, vonat. Ennyi.
2018. dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nevetséges, vagy sem, számomra a volt párom az igazi, azt az érzést már más megadni nem fogja tudni így értelmetlennek látom hogy keresgéljek - ebből következik hogy nekem már minden karácsony rossz lesz, az, amit gyerekként szépnek gondoltunk ilyenkor, felnőtt fejjel már csak ez marad meg a gyermeki lelekből, hogy karácsony a szeretet ünnepe. A szüleim és tesóm társasága boldogít, de mint az ember társas lény, én ebben a tekintetben magamra maradok. Szóval nehéz. Jó sok hülyeséget hordtam össze, az érti aki szintén átéli
2018. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szar
2018. dec. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
jókat masztizok, miközben melegpórnót nézek, és közben ábrándozok milyen jó is lenne valakit orálisan boldoggá tenni.persze kölcsönösen.
2018. dec. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Családdal szoktam de jobb lenne ha lenne valakim

19/f

2018. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Családommal töltöm, de az nem az igazi. Ha lenne párom, sokkal jobb lenne, teljesen egyedül, magányos vagyok és nevetséges ugyanúgy, de szeretetéhes.
2019. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát jobb lenne valakivel tölteni:)de mivel nem vok vallásos az is csak nap.
2021. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném majd a párommal tölteni ha lenne
2021. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Öt éve vagyok ismét szingli...

Remélem, idén a fa alatt lesz valaki,akivel megölelve egymást elkezdődik valami csoda :)


f/Bpest

2022. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!