Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves mindenki! Ki hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves mindenki! Ki hogyan éli túl? 😂

Figyelt kérdés

Ki hogyan éli túl a karácsonyi, szilveszteri ünnepeket? (Azokra gondolok akik már rég óta egyedül vannak, vagy nem volt még senkijük)


Persze, jelen van ilyenkor a család teljes tagjai, meg a barátok.. Na de hogy küzdötök meg a magánnyal, így ünnepek táján?



2018. dec. 10. 14:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Lemegyek a bárba és keresek egy helyes passzívot vagy felhivom egyik volt alkalmit akirol tudom hogy szinten egyedul lenne.
2018. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanúgy, ahogy máskor is: próbálom lefoglalni magam és próbálkozok társkereséssel. Mondjuk elég rossz amikor facen az ismerőseim a párjukkal posztolnak fotókat és látom milyen boldogok én meg egyedül vagyok 😞
2018. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 DominikX ***** válasza:
88%
Egyszerűen, a vizsgaidőszakot mar nehezen. Lehet meg karácsony estéjén is tanulok 😂
2018. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

"Persze, jelen van ilyenkor a család teljes tagjai, meg a barátok.." Társaságban érzi magát az ember igazán magányosnak. Mert látja, hogy mindenki mellett van valaki aki szereti.


Én is próbálom lekötni magam és nem ezen jojózni. Volt már ilyen, azt is túléltem valahogy.

2018. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Tanulok a vizsgáimra, netezek, karácsonyi dalokat hallgatok, tv-zek. :) 23f
2018. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Munkával
2018. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Több év után az idei az első egyedül, nagyon magányos vagyok és az eddig feldolgozatlan sérelmeim most még erőteljesebbek :( sajnos. Beletemetkezem a munkába, mi mást tehetnék?
2018. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Én most készülök tanulni a vizsgáimra, igaz nem egyetem szintű tananyag...:) Pihenek, nyomom a telefonon az online fps háborús játékot, zenét hallgatok, videókat nézek. Igazából ennyi kb... Persze valahogy mindig előjön bennem, hogy már januárban leszek 4. éve egyedül és bánt a dolog, hogy ez idáig nem volt senki és semmi... Persze próbálom elhesegetni. Bármerre járok a városban, mindenhol szép lányok és a párjuk, én pedig tudom, hogy soha senkinél labdába sem rúghatok... Ki tudja, lehet ünnepkor teszek egy sétát délután a sötét, kihalt városban... Kitartást nektek erre az időszakra! Üdv!


25/F

2018. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Oh most látom... Kategóriát tévesztettem. Sry...:)
2018. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

A második karácsonyom lesz ez a mostani, amit anélkul töltök majd, akit a legjobban szerettem eddig és akiről azt hittem,állja a szavát és komoly, amit mond, amit ígér.És...mégis ő rúgta belém a legnagyobbat, amiből most, egy év után kezdek felállni. Viszont nem irritál a fényesedő város,a boldog párok, már nem lesz könnyes a szemem tőle. Sétálok, filmezek, hobbimmal foglalkozom és nem gondolok már arra, hogy nem ölelhetek meg senkit. Ez van. Zárójelben : a volt párom kapcsolata kihűlt, boldogtalan és egyedul van,szenved. Rájött,nem minden arany.....de visszaút nincs neki.

Fel a fejjel minden magányos sorstársamnak, semmi nem tart örökké :)

2018. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!