Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves mindenki! Ki hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves mindenki! Ki hogyan éli túl? 😂

Figyelt kérdés

Ki hogyan éli túl a karácsonyi, szilveszteri ünnepeket? (Azokra gondolok akik már rég óta egyedül vannak, vagy nem volt még senkijük)


Persze, jelen van ilyenkor a család teljes tagjai, meg a barátok.. Na de hogy küzdötök meg a magánnyal, így ünnepek táján?



2018. dec. 10. 14:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerűen nemértem a kérdést,pont hogy így üneppekkor nem érek rá ezen agyalni mivel ilyenkor van a hajtás úgy mindennel. Ez is majdnem ugyanolyan nap mint a többi, miért pont most kellene magányosnak éreznünk magunkat? Aki magányos az egész évben magányos nem csak most érzi magát annak.

Egyébként mivel nem vagyok egy társasági ember így nembánom hogy nincs senkim mert nem is kellene szóval simán túlélem.

2018. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Megyénként kéne alapítani egy magányos klubbot 😂😂😂 fele megye ott lenne. 😣😣
2018. dec. 10. 15:59
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
#11 Bocsi de nem tudok lemondani a férfiakról! 20/F/M
2018. dec. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
13-as,miert kellene lemondani a pasikrol? En sem teszem de attol hogy valakivel/kell csak szexelek meg nem kellene egyik se kapcsolatra.
2018. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
#14 már törölték azt a hozzászólást
2018. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%
Hát minden tesómnak van most párja, de baráti körben éppen szétmentek a párok... Hullámzó lesz valószínűleg, bár mivel nem tapasztaltam még normális párkapcsolatot így nem hinném, hogy igazán magányos lennék. Egyébként is eléggé családi ünnep érzetem van a Karácsonytól, úgyhogy ezt majd inkább Valentin napon kérdezd meg :P
2018. dec. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%
Manapság már nincs okom búslakodni karácsonykor, korábban meg az ilyet 5-6 gintonic-kal kezeltem.
2018. dec. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még sosem volt olyan karacsonyom amikor kapcsolatban lettem volna. Sot meg csak 1 baratom volt, es vele tavaly karacsony elott szakitottunk. Azota is probalkozom keresni a kovetkezot, csak nagyon valogatos vagyok. Es meg dugopajtim sincs, mert ilyen teren is valogatok. Az unnepek is csak emlekeztetnek hogy egyedul vagyok, hiaba a csalad meg a baratok, nem telik el ugy nap hogy ne gondolnek az exemre, vagy a maganyra. Probalkozok en is a karacsonyi mizeriaval lefoglalni magam meg munkaval meg az iskolaval, de az agyam folyton ezen jar.

19/F passziv

2018. dec. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül vagyok, így nagyon nehezen. Család semmit nem ér, barátok meg ilyenkor otthon ünnepelnek vagy elutaznak. Próbálom teljesen kizárni az ünnepet, így kicsit könnyebb... 22/F
2018. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
80%
Szabadfoglalkozáson megtanultam hóhér csomót készíteni. A western filmekben beválik.
2018. dec. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!