Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Közeleg a karácsony, és mivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeleg a karácsony, és mivel ez a szeretet, jézus születésének ünnepe, így én most fogok szenteste coming out olni. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Együtt a család és majd a vacsora elött szeretném bejelenteni. A páromat is áthívom.
2016. dec. 23. 04:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

Hát az lehet erős, de ha Te így érzed a legjobbnak, akkor az úgy helyes!

Sok sikert kívánok! :*

2016. dec. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Egy napot várhatnál vele.

Szenteste szóljon a családról, 25-e majd szólhat rólad.

2016. dec. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem jó ötlet. Én biszex vagyok, de én szerintem senki karácsonyát nem rontanám el ezzel. Mert akárki akármit mond, a szívük legmélyén NEM fognak örülni ennek, még akkor is, ha nem így kellene lennie. Keress egy semleges alkalmat az előbújásra.

De ez csak az én véleményem.

Amúgy elmondom mi lenne, ha mégis elmondanád (nagy eséllyel): síri csend uralkodna el az ünnepi légkörben, mindenki kényelmetlenül érezné magát, és lehet vita kerekedne belőle. De a meghitt hangulatnak vége lesz, az tuti.

2016. dec. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%

az király dolog, most karácsonykor bejelenteni hogy na szülők unoka etc nem lesz soha igy jártatok..


Nem azzal van gond hogy nincs nálad hideg soha, hanem hogy ezt karácsonykor akarod beadagolni

2016. dec. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Ezt szerintem is ne most! Inkább az ünnepek után. Nem tudhatod, mennyire hat majd sokkolóan, a karácsonyt hagyd meg nekik még...
2016. dec. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

Ha a családod egyébként elfogadó, és biztosra tudod hogy jól reagálnak, akkor csináld. :)

És én szorítok neked :)

2016. dec. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Doctor Manhattan ***** válasza:
71%
- Hú de meleg ez a halászlé. És ha már itt tartunk....én is.. r.i.p karácsony.
2016. dec. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ma mondd el nekik. Neked is jogod van a családi hangulathoz a szerelmeddel, de ne ott sokkold őket. Hanem előtte.
2016. dec. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
11%

most a barátnőd, lehet h családtag lesz belőle :)

ha van hely az asztalnál, akkor vigyed nyugodtan :) de akár már dél körül is mehet, ne este vacsora közben kelljen ismerkedni, mert evés közben az azért lehet zavaró, h egy idegen lány ül ott, akivel egy mondatot nem beszéltem :D

2016. dec. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szegény 10-es nem tudja a "coming out" jelentését..:D

(Spoiler: a kérdező meleg)

2016. dec. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!