Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Közeleg a karácsony, és mivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeleg a karácsony, és mivel ez a szeretet, jézus születésének ünnepe, így én most fogok szenteste coming out olni. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Együtt a család és majd a vacsora elött szeretném bejelenteni. A páromat is áthívom.
2016. dec. 23. 04:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%

Hát.. nem is tudom... maga az ötlet nekem nagyon tetszik. Igen emlékezetes lesz, mondhatni jelképes, hogy pont szenteste coming outolsz. A családban is ilyenkor több az érzelem mint máskor, s ez talán javít a helyzeten, de az is lehet, hogy ront, nem lehet tudni. Készülj fel mindenre. Az is lehet, hogy egy oltári nagy cirkusz lesz, nem tudni. Mindenesetre a párod ne hívd át. Ha "át"hívod, akkor feltételezem, közel lakik hozzád s talán ismerik is őt a szüleid. De inkább ne hívd át. Elég tragédia lesz nekik magát a tényt megtudni, hogy meleg vagy (mert bármennyire is liberális egy szülő, ha a saját gyerekéről megtudja, azt bizony fel kell neki dolgozni).

Majd írd meg légyszíves az eredményt, kíváncsi leszek, sok sikert!

2016. dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
77%

Ne vacsora elott :D..... nem.fognak enni. Anyumnak mikor elmondtam, hogy az egyetlen kis fiukaja meleg, nem evett 3-4 napig csak epp csipegetett h ne essen ossze.

Vacsora utan, egy kis bor-palinka es mehet az elobujas. Vagy vacsi utan hivdd at, es mutasdd be, hogy a baratod :)

2016. dec. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
53%

"senki karácsonyát nem rontanám el ezzel."


>> hát ha vki így áll hozzá ... akkor naná. de miért gondolsz egyből elrontásra?

2016. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
jézus születésének mi köze van ahhoz, hogy meleg vagy?
2016. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%
En inkabb vacsora utan tennem meg,legalabb enni tudjanak . Akar mennyire is elfogadoak tuti megdobbennenek . Amugy sok sikert :)
2016. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

" na szülők unoka etc nem lesz soha igy jártatok."


Miért,ha heteró vagy,akkor mi a garancia arra,hogy "lesz unoka"?


Öcsém heteró,és ő soha nem akar gyereket.

2016. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%

12-es!

Én is ugyanabban a helyzetben vagyok mint te, én is "egyetlen kis fiúka" vagyok. Azért jó azt látni, hogy te ilyen viccesen fogod fel, vagy így emlékszel rá vissza.

2016. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
78%

hát ja , sőt ha heteró, akkor mi a garancia h soha nem lesz fiúval kalandja? szóval .... nem lehet ezt így leegyszerűsíteni, de sztem is időzítsd a két ünnep közé.

vagy van egy jobb ötletem: menj haza szilveszteri buliból és mondd azt h ott ismerkedtél meg életed szerelmével és megmelegedtél, ez van. és így tehát 2017-től meleg vagy.

2016. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
keresztény család vagyunk. hiszünk a megbocsájtásban és a szeretetben. minden hétvégén templomba járunk, és karácsony L.ső napján is. római katolikusak vagyunk.
2016. dec. 23. 21:48
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

akkor így teljesen rendben. hát szenteste megmondod aztán másnap rögtön meg is gyónhatod és esedezhetsz bűnbocsánatért a templomban. így már értem.

(amúgy mondom, várj)

2016. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!