Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az emberek többségét miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többségét miért zavarja egy homoszexuális kapcsolat?

Figyelt kérdés
Az ilyen okokat sem értem, hogy ne nyomják az arcunkba, a heterók szokása ez nem a melegeké.
2018. dec. 9. 16:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9%

A melegekkel semmi bajom, a meleg lobbival van, meg az őket kiszolgáló netes cenzúrával.

Pl.: Leírtam egyszer a Fosbúkon, hogy én tényleg örülök, hogy manapság ennyi a fiatal, meleg srác, mert így több fiatal, sulis lány marad nekem és a többi hetero férfinek. Azonnal ugrott a profilom!!!

2018. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
#11 aha persze.. csak akkor ugrik ha karomkodsz vagy szidod oket szerintem te nem a valosagot irtad le ide
2018. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
7%

Én szerintem ennek két oka van:


Az egyik a polgárpukkasztó melegek, akik provokatív viselkedésükkel gondoskodnak arról, hogy az emberekben hamis kép alakuljon ki a homoszexuális férfiakról. Főleg azoknál, akik nem ismernek meleget, vagy nem tudnak róla, hogy van meleg ismerősük, de a média által értesülnek ilyenekről. Jó példa erre a Youtube-on híressé vált Emma vagyok videó, vagy különböző képek, ahol meleg férfiak nem épp utcaképes viseletben pózolnak.


A másik pedig az anális szex.

A heteroszexuális embernek a két férfi közötti anális szex nem izgató, hanem taszító, undorító. Egy heteroszexuális férfinek pedig végképp. Ha megnézzük a kérdéseket, válaszokat, és hozzá teszem a saját tapasztalatomat, akkor az emberek többsége a melegekről, homoszexuálisokról rögtön az anális szexre gondol.

A mostani munkahelyemen ugyan szeretnek, és szeretnek velem együtt dolgozni, de azért több, mint három év után már sokaktól kaptam burkolt utalást arra, hogy vajon szerinte miért is nincs barátnőm ennyi ideje. De volt olyan utalgatás is, amelynek központja az anális szex volt.

Az előző munkahelyemen is ez volt. Kereskedelmi egység révén az első három hónapban még minden oké volt, de aztán elkezdett zavarni sokakat, hogy semmi információ nincs a magánéletemről csak annyi, hogy egyedülálló vagyok. Miután eljöttem onnan kiderült, hogy előfordult öt év alatt olyan, hogy a biztonsági őrök figyeltek kamerán, hogy ha elmegy mellettem egy nő, akkor utána nézek-e. De persze az lényegtelen volt akkor, hogy nem hogy nők, de még férfiak után se fordultam meg.


Függetlenül, hogy a 3-as igazat írt, vagy sem, de ezért vannak olyanok, akik nem tudnak viselkedni, és simán rád nyomulnak, majd megvannak sértődve, ha pofára esnek. Mondjuk én még olyan heteroszexuális férfivel nem találkoztam, aki annyira bejött volna, hogy oda menjek elé, hogy felcsípjem, vagy nyomozzak utána, hogy meleg-e.


31/F

2018. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
96%
Egy ember viselkedése reprezentáljon egy egész közösséget. Viccesek ezek a homofóbok. Hehe.
2018. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%

Azért mert elavult, begyepesedett generáció utótermékei vagyunk. Még él egy két második világháborút megért nagypapa, akik éheztek, kommuniznus (vagy szocializmus igazából ugyanaz)volt, akkor még azért is megvertek ha nem magyar vagy. Érthető hogy ők nem fogadják el, túl konzervatívak.(papám is ilyen) a gyermekeik szintén,csak nem ennyire. Ahhoz hogy a világ változzon idő kell,nem lehet egy ilyen hosszan elítélt dolog egy-kettőre társadalmilag elfogadott. Az én generációm (20 éves korsztály) már egyre elnézőbb lesz ezzel szemben.


Egyre több ember lesz aki természetesen kezeli az ilyesmit, amíg nekünk már egyáltalán nem kell majd bujkálnunk. Nem biztos hogy megérem,de biztos hogy így lesz.

L/bi

2018. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Eleve sokan ezt nem biológiai állapotnak képzelik el, hanem politikai-kulturális megnyilvánulásnak, valahol a részegek és a huligánok között egy sorban.


Felénk, Kelet-Európában meg aztán halmozott a kapcsolódó gyűlölet, mivel valljuk be, a rendszerváltás fertője rendesen romba döntött virágzó gyárakat, országokat, életeket. A megkeseredett, helyét nem találó, kilátástalan ember és gyűlölete tehát adott, és témát keres magának. A homoszexualitás pedig pont ebben az időszakban kezdett (az internet végett) világszinten megjelenni, láthatóvá válni. Ami felénk nem volt egy szerencsés időzítés, mert így a kelet-európai társadalom az agyában bizony egy helyre mosta össze ezt az "alja rohadt világot" a melegek megjelenésével. (Azon most ne nyissunk vitát, hogy rohadt-e a világ, csak fogjuk fel, hogy az emberek jelentős hányada így éli meg.)


Dél-Amerikában vagy Távol-Keleten a homofóbok sem csinálnak ekkora tombolást a melegségből, mert minek. Itt meg ha előjön a meleg-téma, akkor rögtön Soros meg Gyurcsány meg Trianon meg ávósok, meg minden van, konkrétan nem is a melegekkel van a bajuk, hanem minden mással, leginkább a saját elszúrt életükkel.

2018. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
95%
Kelet Európa ilyen gyűlölködő, reakciós, erőszakos, autoriter, fasiszta természetű térség ez mindig is így volt. Nyugattal össze hasonlíthatatlan ahol már nem egyszer szexeltem nyilvánosan. Buszmegállóban nem is rövid ideig csókolóztam és majd fel faltuk egymást egy pasival akit ott szedtem fel nem kevés ember szeme láttára. Ezért itthon máglyán égettek volna el, ott pedig egyáltalán nem tűnt fel senkinek. Nézd meg az ottani Pride felvonulást amit a nemzeti kultúra részének tekintenek, itt meg a hozzá képest kisnyuszi BP Pride már tömegorgia, ördögimádás, irgum-burgum égbe kiáltó bűn a gyerekek bemelegszenek tőle. Sajnos Magyarország 2018 itt tart, még mindig 1920-as 30-as évekbeni elgondolásokat követ pl. a melegekkel kapcsolatban még midig azzal jönnek, hogy betegségeket terjesztenek amely a Horthy féle korszakban volt propaganda. Nincs felvilágosítás, meleg intézmények a szexről, nemiségről, melegségről még most is igen keveset tudnak az itteni emberek, mindezzel kapcsolatban a nyugatiak sokkal műveltebbek ezért elfogadóak. Sajnos nem látom a fejlődést nekem a fiatalokkal kapcsolatban sokkal rosszabb tapasztalataim vannak, mert kinéznek és zaklatnak pl. az iskolában vagy bárhol beszólnak, kigúnyolnak ok nélkül csak az alapján, hogy melegnek gondolnak ezzel szemben a "felnőtt" réteg helyén kezeli a dolgot nem feszegetik, tudom mikor azt kérdezik, hogy vane már barátnőd közben azt gondolják meleg vagye, mikor meg válaszolsz hogy nincs ezt csak visszaigazolják maguknak, de mindez rendben van amíg nem bántanak, a problémák az érettebb korosztállyal ott kezdődnek, mikor a melegséged megnyilvánul pl. fiúk csókolóznak azt már kevésbé tolerálják, illetve nem vállalnak felelőséget a melegekért. A fiatalokhoz visszatérve úgy hallottam nagymamámtól, hogy az ő idejükben a cigányokat is megbecsülték, a mai fiatalok pedig cigánygyűlölők, tehát minden jel arra mutat, hogy a társadalom az elmúlt 20 évben radikalizálódott.
2018. dec. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha valaki azt írja, hogy amíg nem mesélnek mit csinálnak addig nem érdekel.


KÖNYÖRGÖM, melyik meleg mesél heteroknak a meleg kapcsolatáról??????

Másik igen van aki nyomul, de a többség nem fog úgy ismerkedni, hogy nem tudja a biztosat, és még... Hetero pasikkal nincs olyan, hogy egy csajra agresszivan nyomul vagy fordítva?????

2018. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolso , nekem a legjobb haverom meleg en meg hetero vagyok es mi siman kibeszeljuk, hogy kivel mi volt. xD
2018. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!