Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az emberek többségét miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többségét miért zavarja egy homoszexuális kapcsolat?

Figyelt kérdés
Az ilyen okokat sem értem, hogy ne nyomják az arcunkba, a heterók szokása ez nem a melegeké.
2018. dec. 9. 16:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
Nem zavar, amíg a hálószobatitkuk marad.
2018. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miért te az utcán szexelsz?
2018. dec. 9. 16:09
 3/19 anonim ***** válasza:
11%

Én heteró férfi vagyok, eddig 9 pali próbálkozott felszedni, nekem rohadt idegesítő, hogy nem lehet lekoptatni normálisan benneteket!


Győri buszváróteremben odajött 3 egyed, hogy tetszem a haverjuknak, közöltem nekem ez nem pálya, erre a lekopás helyett hittérítésbe kezdtek.

Otthagytam őket, erre jöttek utánam és trágár jelzőkkel illettek, agresszívabb lettem a szokásosnál és elküldtem az egyiket az édes anyukájába. Erre kitört a háború, jöttek utánam rasszistáztak, naciztak, a biztonsági emberke is engem anyázott, hogy ilyen féreg ember még van a mai világban...

Egy kb 70-80 év körüli nénike leszbikusnak titulált és leköpött, így visszaemlékezve kicsit vicces volt a mamika :)


Engem nem zavar, hogy kivel fekszel össze, de tiszteld meg a másik embert azzal, hogy nem előtte teszed és elfogadod a visszautasítást!

2018. dec. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%

Az első vagyok!

Tessék! A második elmondta az okot. Mert nem képesek normálisan viselkedni.

2018. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Aha heteró férfi akit leszbikusnak néznek, és ennyi meleg férfi felakarja szedni. SCI-Fi. Nyugodjatok meg az olyan férfiak akik a nőknek nem kellenek, a melegeknek sem jönnek be. Amúgy a melegek nem ismerkednek heterókkal, van meleg haverom.
2018. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Semmi bajom nincs velük. Legalábbis eddig így gondoltam, de amit a 2-es leírt.... Lehet, hogy én meg is tapostam volna őket!
2018. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Mett az emberek hülyék
2018. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
#6 te elhiszed amit leirt? Kamu lejaratas
2018. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a normális embereket nem zavarja. Na persze, a 3as által leírt szituációban a meleg(ek) nem voltak normálisak.


Mondjuk én soha nem tennék ilyet, soha nem nyomultam rá senkire, aki hetero (meg melegekre sem nagyon-valahogy ez fordítva szokott menni).


Ugyanakkor ezzel együtt csomószor volt már, hogy az exbarátommal csak sétáltunk vagy valami szivárvány cucc volt nálam vagy rózsaszín cucc volt rajtam és beszóltak, majdnem megvertek, megrángattak, stb.

Sajnos a homofóbok agresszívak.:(

2018. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Én hetero férfi vagyok, igazi puncibolond, de én sem értem ezt a fobiat. Vannak ismerőseim akikkel minden témáról nyitott, értelmes vitat lehet folytatni, kiveve erről. Itt jon a dogmatista, körkörös érvelésen alapuló zsigeri gyűlölet. Próbálom beszéltetni őket erről, hogy megertsem őket, de eddig még nem sikerült.
2018. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!