Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért fáj egyeseknek hogy két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj egyeseknek hogy két férfi szereti egymást?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 16:51
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
13%
Van akinek az.
2018. nov. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nekedis kulonben nem gyulolned ennyire a melegeket :)
2018. nov. 26. 17:27
 13/45 anonim ***** válasza:
18%
Nem fáj, szeresse nyugodtan. Felőlem azt csinál bárki amit akar a 4 fal között. De ha valaki megteheti azt, hogy természetellenes módon viselkedik, amit én nem szoktam meg, akkor legalább ne kérje már számon rajtam valaki, hogy miért undorodok tőle!
2018. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
75%
Önmaguk meleg énjét utálják a melegekben......
2018. nov. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert az átlag magyar emberek buták. Simán beleszólnak mindenbe, a homoszexualitást meg fel sem tudják fogni, hogy mit jelent, mit élnek át az ilyen emberek. Személy szerint az a véleményem, hogy minden ember megérdemli a boldogságot, és nem is értem mi a baj azzal, ha két felnőtt azonos nemű ember szereti egymást. Pesten éltem de akik nyalják-falják egymást azok a heteró párok. Pedig a meleg pároknak is ugyanannyi joguk lenne, ahhoz hogy házasodjanak, családjuk legyen.
2018. nov. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
84%
Megszólalt a napjait piálással töltő, fogatlan vad magyar "értelmiségi" aki a gyerekvállalást, a felcsinálás szóval jellemzi.Biztos neked is magyarázták a szüleid. Ezek után eltudom képzelni azokat az értékeket amiket a magadfajta átad a gyerekeinek.
2018. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
6%

17:40 de ez az, mert nem lehet családjuk. Nem tudnak családot alapitani. Ha sok zoofil lenne, akkor azért tüntetnének, hogy állatokkal házasodjanak? Annyira lehet egy kecskével is családot alapitani mint egy férfi+férfival. Bocsi, ha ez egy kicsit sértő volt, de ez jutott eszembe. Az meg, ha egy heteró pár nyalja falja egymást az sem helyénvaló, de megteheti. De megteheti egy homo pár is, csak az emberekből undort fog kiváltani. De édes istenem, ha homo vagy, azt miért kell hirdetni? Amig nincs 100% osan elfogadva, hogy vannak homoszexuális emberek, addig az örökbefogadott gyerekkel is kiszúrás lenne a családi háttér. Képzeld el a helyzezet: Sikerül kiharcolni, hogy házasodjanak homok. Örökbefogad valaki egy gyereket, és egész életében szekálni fogják emiatt. Mi a tanulság?

A=Nem kellett volna a gyereket tudatosan ilyen helyzetbe hozni, mert nem maximálisan elfogadott a dolog (ez lenne azigazi tanulság)

B= az emberek hülyék(ez az echte homo felfogás)

2018. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen undorodom,természetellenes dolgok nekem heteró férfiként furcsák. Ezek a homofóbok ha valóban a nőket szeretnék örülnének, hogy kevesebb a konkurencia. Ők valójában a férfiakat szeretik ezért félnek attól, hogyha meglátnának csókolózó férfiakat valamit elindítana bennük. Egy heteró előbb figyel meg az utcán egy szép csajt, minthogy azon aggódik, hogy jaj melegek csókolóztok.
2018. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
90%
Két felnőtt azonos nemű ember kapcsolatát ne hasonlítsd már a zoofiliához, mert ez olyan szintű szellemi sötétség, hogy ilyet leírni is gáz. Tehát nem tudod hogy mi a különbség az ember és az állat között?A baj onnan kezdődik, hogy alapvető biológiai ismeretekkel nem vagy tisztában. Kettő talán nem lenne annak a gyereknek rossz élete, ha a magyar emberek nem szólnának mindenbe bele, és a saját életükkel foglalkoznának.
2018. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
89%
Ja mert az állat olyan mint az ember. Neked biztos Bodri főzi estére a vacsorádat, meg is puszilgat, ölelget, szerelmes verset ír hozzád, hogy mennyire hiányoztál neki amíg a kocsmában piáltál, és így elittad az agysejtjeidet.
2018. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!