Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért fáj egyeseknek hogy két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj egyeseknek hogy két férfi szereti egymást?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 16:51
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ugyan nem fáj. Szeressék egymást!
2018. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
19%
Mert undort vált ki a normális emberekből.
2018. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
71%
Milyen undorról beszélsz? Teljesen természetes dolog a homoszexualitás, még az állatok között is előfordul, egyik ismerősöm kutyája kan és mindig a többi kannal akar közösülni. A régi ókori olimpiai játékok is elsősorban melegeknek szóltak. A vallásoknak köszönhető hogy még mindig van aki undorodik a melegektől!
2018. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
26%
A vallásnak ennek semmi köze . Az undor az belülről jön. Mint amikor látsz egy gennyes sebet. Nem tehetsz róla, de a hányinger elkap.
2018. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
29%
Ateista vagyok es undorodom a melegek latvanyatol. Semmi koze a vallashoz en termeszet ellenesnek tartom. Joga van van hozza de nekem meg jogom van a velemenyemhez
2018. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
20%
Egy olyan pasinak, aki a nőket szereti, nem túl gusztusos látvány, ha kés pasi smárol. Ha csak kézenfogva járkálnak az utcán, azzal nincs semmi gond, lényeg, hogy mindenki megtalálja a boldogságát. Csak ez a pasi-pasi csók ez nem utcára való. Biztos meg fogják szokni majd az emberek idővel, de egyelőre még nem ebben nőttek fel, szóval kár hibáztatni érte őket.
2018. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
14%
Ha lepontozod az olyan valaszokat,amik nem tetszenek minek teszed fel a kerdest? Csak a veled egyetertok valasza elfogadott? Akkor a kerdeseket magadban tedd fel es mindig tetszeni fog a valasz...
2018. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
En nem pontoztam le senkit.
2018. nov. 26. 17:12
 9/45 anonim ***** válasza:
4%
Itt nem a normális embereknek kell alkalmazkodni, hanem az aberráltaknak. Mert mi vagyunk többen, és a tisztesség is a mi oldalunkon áll.
2018. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
#9 vagyis azt mondod ez a földi pokol?
2018. nov. 26. 17:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!