Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Planetromeon egy HIV+ férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Planetromeon egy HIV+ férfi passzívakra vadászik és védekezés nélkül szeretkezik velük, gyógyszert nem szed, mit tudnék tenni ellene? (Bővebben. )

Figyelt kérdés

Régebben ismertem, kb 1,5 éve mondta el, hogy HIV +, de úgy döntött a vizsgálatok után, hogy nem szed gyógyszert.


előtte ő maga is passzív volt, jelenleg csak aktív..


Szexuális kapcsolatom nekem nem volt vele, de aggódok az esetleges fiatalok miatt akik miattta fertőződnek meg? melyik szervhez kellene jelentenem? Azt sem szeretném, hogy nekem legyen belőle bajom, de lelkiismeretfurdalom van, ha ezt csak úgy hagyom.


köszi előre a tanácsokat.



2018. nov. 25. 14:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nekem ne legyen belőle bajom, mármint hogy ez szenzitiv információ, és nem akarom, hogy megalapozatlan vád legyen velem szemben, mindenesetre 1,5 éve amikor találkoztam vele (egy sétára), akkor mondta el, hogy kb 150 partnere volt, és hogy a legutolsó megfertőzte, de ő nem fog gyógyszert szedni.
2018. nov. 25. 14:39
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha ez velem lenne, akkor kva gyorsan. Nem vagyok jártas benne, de ez bűncselekmény akár.

Ha belegondolsz másokat megfertőz, valaki elkapja, nem megy szűrésre, aztán 5-10 év múlva meghal egy megfázásba.... Ergo gyilkol (számomra ha sunyiba teszi akkor ez gyilkosság).

Velem lenne ez most mennék a rendőrségre, és utána járnék, lehet már valaki/ket megfertőzött és ők is tovább tudják adni.

2018. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok,


Sajnos én külföldön élek, de ha haza megyek és még áll ez a dolog akkor elfogok menni, majd privátban valaszolj légyszíves!

2018. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, egyetértek.


Ahogy, mondtam én - szerencsére - soha nem feküdtem le vele. Viszont úgy gondolom, hogy a 17-21 év közötti melegek utolsóként gondolnak arra, hogy félniük kellene egy HIV

feltételezhetően akár, pszichopata embertől.


Nekem az a része tűnik gyanusnak, hogy régen 100% passzívnak mondta magát (passzívként könnyebb megfertőződni védekezés nélkül) most szinte 100%-osan aktívnak vallja magát...

2018. nov. 25. 15:02
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok dolog van most a fejemben.

Miért megy el valaki szűrésre, ha nem kezelteti magát?

A védekezés mindkét fél dolga, függetlenül attól, hogy pozitív vagy sem, mert lehet hogy az utolsó eredménye negatív, de közben megfertőződhetett.

Másrész a Hív+ embereknek kötelező a partnere figyelmét felhívni a státuszára, különben bűncselekménynek minősül.

Már láttam olyan embert rómeón, hogy csinált egy adatlapot, ahol leírta azoknak a nicknevét akik kamusak. Esetleg te is tudsz ilyet csinálni, csak megírod a nickjét, és hogy vigyázzanak vele.

Viszont ha névtelenül betelefonálsz a háttér társasághoz, szerintem ők is ellátnak majd hasznos tanáccsal, hogy mit tegyél.

2018. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd a planetromeo-nak, írd ki a profilodba, és mond el minél több felhasználónak. Mi a profilneve? (Privátban is megírhatod.)
2018. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

utolsó előtti vagyok.

Nem tudom hogy mennek a dolgok, de ha anonim szűrésen volt, akkor nincs nyilvántartva, ilyen esetben nem tudom mit kellene tenni.

2018. nov. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Most ráírtam romeon, bár külsőre is undorodok tőle...


Elvileg már szedi a gyógyszert. De ettől függetlenül van, hogy gumi nélkül szexel + fenékbe élvezik. (Arra már nem kérdeztem rá, hogy a partnereinek elmondja-e ezt, arra szerintem már nem kapnék választ..)

2018. nov. 25. 15:26
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírta valahol akkor azt fotózd le vagy valami mert az már beismerésnek minősül és az jogalap arra hogy feltételezd hogy bűncselekményt követ el. Mondjuk ne mondom hogy őszintén sajnálom az "áldozatokat", mert nem az aktív kizárólagos feladat a védekezés.
2018. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

elvileg a rendőrség felkeresi a hív pozitívok szexpartnereit,már akiket a beteg megadott és a megkeresés után felkérik őket tesztre.

ha biztos vagy a dolgodban és igaz amit írsz,akkor amit csinál a fószer az maradandó károsodást okozó súlyos testi sértés és kötelességed jelenteni a rendőrségen.

2018. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!