Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Planetromeon egy HIV+ férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Planetromeon egy HIV+ férfi passzívakra vadászik és védekezés nélkül szeretkezik velük, gyógyszert nem szed, mit tudnék tenni ellene? (Bővebben. )

Figyelt kérdés

Régebben ismertem, kb 1,5 éve mondta el, hogy HIV +, de úgy döntött a vizsgálatok után, hogy nem szed gyógyszert.


előtte ő maga is passzív volt, jelenleg csak aktív..


Szexuális kapcsolatom nekem nem volt vele, de aggódok az esetleges fiatalok miatt akik miattta fertőződnek meg? melyik szervhez kellene jelentenem? Azt sem szeretném, hogy nekem legyen belőle bajom, de lelkiismeretfurdalom van, ha ezt csak úgy hagyom.


köszi előre a tanácsokat.



2018. nov. 25. 14:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen, de most azt írta, hogy (állítólag) szedi a gyógyszert. Innentől kezdve már nem biztos, hogy bűncselekmény. Nincs információm arról, hogy tájékoztatja-e a szexpartnereit arról, hogy gyógyszeres HIV+. (Szerintem nem, de ez kevés)


Illetve egy konkrét szexpartneréről se tudok, akit be lehetne vonni az ügybe.

2018. nov. 25. 15:37
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függetlenül, ha szedi is a gyógyszereit, ugyanúgy kötelessége tájékoztatni a partnereit a státuszáról.

Bár aki gumi nélkül benne van a szexben, és még abba is belemegy, hogy beleélvezzen, az ne csodálkozzon.

Aki gumi nélkül dug, az nálam alapból tabu. Hisz ha nekem felajánlja, hogy nem kell gumi, az már eleve gyanús, másrészt ki tudja még hány partnerrel létesített szexuális kapcsolatot gumi nélkül.

2018. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%

Ez buncselekmeny, es ha nem jelented minnel hamarabb valamelyik civil szervezetnel, vagy a rendorsegen, akkor te is durvan megutheted a bokad, es buntetes jar erte.

Hiaba szedi vagy nem szedi a gyogyszert. Mivel ez az informacio a tudtodra kerult, es ha valakit ezutan megfertoz TE is tettes tars leszel es ezert akar borton is jarhat.


Cselekedj!

2018. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12%

Lehet baj de engem ez nagyon izgat :-) xd

Szeretek rosszban sántikálni 💀🤡

2020. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14 beteg vagy!
2020. márc. 8. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!