Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek egy jómódú,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy jómódú, gazdag meleg férfi szerethet egy ilyen fiút?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem rá arra, hogy meleg vagyok, előtte lányokkal voltam, meg pár fiúval is. A barátom miatt szakítottam a barátnőmmel, mert annyira jó vele minden, meg vele a legjobb a szex. Ő 7 évvel idősebb tőlem, annyira okos, a családja is gazdag, jó munkahelye van. Vajon attól, hogy ilyen az anyagi helyzete hűséges lesz, vagy cserélgeti a fiúkat? Egyetemen tanulok én is, de a családom nem ilyen jómódú, kicsit ez is zavar.
2018. nov. 25. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem pénz kérdés ki milyen,,az sziv s lélek,,szegényben is lehet ribi meg gazdagon is lehet ribi
2018. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Túl a csillogáson c. amerikai filmet (Michael Douglas és Matt Damon) és gondolkodj el.
2018. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Ez csak kettőtökön áll.
2018. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
És te most min aggódsz? Hogy lecserél egy gazdagabbra? Minek? Hidd el, aki jómódú, annak egyáltalán nem jár a pénzen az esze. Ami mindig is volt, az nem érték, nem téma. A szegények látnak mindent forintokban: megy az utcán, és akárhova néz, mindenről csak az jut az eszébe, hogy mi hány forint: a hús, a szembejövő kabátja, a járdaszegélykő, a buszvezető fizetése... A jómódúaknál ez a dolog ki van kapcsolva, így esetleg meglátja a dolgok színét is, ízét is, mintáját is...
2018. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolónak van igaza.

Eleve egy normális ember nem pénzben méri a másik embert. Max. akkor "nézhet le" téged, ha képtelen vagy beosztani a pénzed, nem tudsz vele gazdálkodni, állandóan kölcsönkérsz stb.

De ha ez nem áll fenn, akkor nincs gond. Fordított esetben lehetne gyanús, vagyis ha te lennél gazdagabb, ő pedig a szegényebb, mert akkor fennáll az esélye, hogy érdekből, a pénzed miatt van veled. De így hogy ő a gazdagabb, ugyan mi más oka lenne együtt lennie veled, ha nem szeretne?

2018. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok felvágni, de nekem is jó az anyagi helyzetem, nyelveket beszélek, diplomás vagyok, és a családi hátterem is elég jó. Négy éve vagyok együtt a barátommal, és sose csaltam meg. (Akárcsak te, ő is szerényebb körülmények közül származik, és 17 volt, amikor összejöttünk.) Summa summarum, ezek ne zavarjanak, attól még lehettek egy remek pár.
2018. nov. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!