Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek/transzneműek! Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek/transzneműek! Ha lenne ilyen, nektek kellene?

Figyelt kérdés
A kérdés az, hogy ha lenne mondjuk egy tabletta, amit ha bevennétek, heterok lennétek, illetve nem transzneműek (ezt nem tudom hogy fogalmazzam, úgy értem hogy többet nem éreznétek magatokat az ellenkező nemnek), bevennétek? Szeretnétek "gyógymódot", vagy jó nektek úgy, igazából? Semmi hátsó gondolat vagy elítélés nincs a kérdés mögött. Egyszerűen eszembe jutott, és kíváncsi vagyok vajon az érintettek mit gondolnának erről.
2018. nov. 18. 18:03
1 2
 11/17 DominikX ***** válasza:
100%

Nem venném be, mert anno a sok csúfolódás, szenvedés megváltoztatta a világszemléletemet, és vele együtt engem is.


De viszont azt megnézném, hogy a hetero énem milyen ember lenne a szenvedései nélkül. Valószínűleg egy sokkal ridegebb, csak önmagával törődő ember lenne.

2018. nov. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Transznemű nő vagyok, és én bevenném.
2020. máj. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kellene
2020. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Minek kellene neked?
2020. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Amiért az előttem levőknek is de nem tarotzik rád
2020. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Értem csak gondoltam ha már meleg lettél fogadd is el magad
2020. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy leszbikusz, transznemű nő hogy fogadja el magát?
2020. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!