Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek/transzneműek! Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek/transzneműek! Ha lenne ilyen, nektek kellene?

Figyelt kérdés
A kérdés az, hogy ha lenne mondjuk egy tabletta, amit ha bevennétek, heterok lennétek, illetve nem transzneműek (ezt nem tudom hogy fogalmazzam, úgy értem hogy többet nem éreznétek magatokat az ellenkező nemnek), bevennétek? Szeretnétek "gyógymódot", vagy jó nektek úgy, igazából? Semmi hátsó gondolat vagy elítélés nincs a kérdés mögött. Egyszerűen eszembe jutott, és kíváncsi vagyok vajon az érintettek mit gondolnának erről.
2018. nov. 18. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Sok nehézséggel jár melegnek lenni (eleinte rejtőzni, aztán felvállalni, párt találni, stb), de ez tesz azzá, aki vagyok. Ha nem lennék meleg, egészen mások lennének a barátaimmal kialakított kapcsolataim, másokhoz vonzódnék, más lenne az egész életem.

Gyógymódnak nem mondanám... inkább egy teljes karakterváltozást eredményező tényezőnek sorolnám ezt be.

Nem vágyom olyasmire, amit a mostani életemben nem kaphatnék meg, ha igazán küzdök érte, kivéve talán, hogy képes legyek varázsolni, de ettől eltekintek tényleg nem...

2018. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

22F Bi uni vagyok.

Ez az én véleményem, sokáig elnyomtam és egyebek aztan elfogadtam és azóta boldog vagyok, és nagyon a sorsban hiszem, ezáltal nem venném be, mindennek úgy kell lennie ahogy az van szerintem.

2018. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Én transznemű srác vagyok és nem vennék be olyan tablettát amitől nő lennék, ez az énem része (arról nem is beszélve hogy egy ilyen szer az agyamba piszkálna bele amitől kiráz a hideg) ha ezt kicsetélnék akkor már nem lennék az aki ugye érted, igaz az hogy ez így nem a legszerencsésebb állapot de ez van ezt dopta a gép... Viszont ha lenne egy olyan tabletta ami a testemen változtatna azt boldogan elfogadnám.
2018. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha 10 évvel ezelőtt kérdezed akkor valószínüleg igent mondok. Most már nemet. Mi változott? Már nem érzem magam bűnösnek vagy betegnek az érzéseim miatt. Már úgy látom, hogy a probléma nem bennem van hanem abban aki úgy gondolja, hogy az én életem nem ér annyit mint az ő "jóízlése". Most már úgy látom, hogy a kérdésed úgy volna helyes átfogalmazni, hogy "Ha lenne olyan gyógyszer amitől a másik nemhez vonzódnál akkor bevennéd?" És miért így tenném fel a kérdést? Azért mert ebben a formában a heterók is meg tudnák válaszolni és rájönnének, hogy a melegek miért mondanak rá nemet.


A transznemű ellentéte pedig a cisznemű vagy röviden cisz. Ők azok akik a biológiai nemükkel azonos nemünek érzik magukat.

2018. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2018. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Elfogadnám, de csak 1 okból. Mert akkor lehetne úgy gyerekem, hogy egy boldog családban nőhetne fel. Mivel itthon ez nem lehetséges, ezért az egyért. Amúgy nem tudom. Ez viszont biztos.
2018. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó: Akkor miért nem tervezel külföldre költözni, vagy tenni az lmbt jogokért? Ezek elérhető dolgok, amikért apró lépésenként minden ember tehet.

A család alapítás nem elérhetetlen és nem is kell érte eldobnod azt aki vagy.


(Kérdező: Már válaszoltam.)

2018. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Be mert szeretnék olyan életét élni mint a heterók. Hogy gond nélkül tudjak beszélni arról, hogy kivel élek együtt, megtudjam fogni a párom kezét az utcán, lehetne családom, nem kellene undorító beszólásokat hallgatnom azért amilyen vagyok.
2018. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%
Én nem. Valahogy úgy érzem, hogy ez is a személyiségem része, ha pedig ez megváltozna akkor nem is ugyanaz a személy lennék..
2018. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül, minden sokkal könnyebb lenne.
2018. nov. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!