Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek ti járnátok biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti járnátok biszex férfival?

Figyelt kérdés
Adnátok esélyt kapcsolatnak vagy nem?
2018. nov. 17. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne adnék? Ugyanúgy férfi és tud vonzódni hozzám, ha megvan a szimpátia, akkor nem látok semmi problémát.

Nem értem azokat, akik nem akarnak biszexekkel kezdeni, attól, hogy valakit mindkét nem vonzz nem azt jelenti, hogy mindenkivel megcsalná a párját.

2018. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos aktív biszexként eddig csak olyan meleggel találkoztam aki ugyanúgy gondolkodott... esze ágában sem volt biszexel kezdeni...
2018. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biszex volt a párom, több évig együtt voltunk. Bár ha fellángol bennük a vágy a sunára, nem biztos hogy szépen fog véget érni a kapcsolat, elkezdik látni a másikban a negatív oldalait hogy ki lehessen mondani hogy vége....
2018. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Most le leszek valószínűleg pontozva, de... Én nem. Meleg vagyok, meleg pasira vágyom. Ha lenne egy fiú akivel az ismerkedési fázisban lennék és meglenne közöttünk az összhang, kémia stb., viszont egyszer csak bejelentené, hogy biszex...Az elég lenne ahhoz, hogy kiábránduljak belőle. Most lehet rám dobálni a köveket, sajnálom :/ De párkeresésnél mindenki úgy szűr ahogy akar...
2018. nov. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, határozott nem
2018. nov. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, annyival kiegészíteném, hogy nem köteleztem el magam amellett hogy soha többet nem is ismerkednék biszex-el, de lehet az ember akármilyen boldog a kapcsolatában, lehet 200 méterrel a Föld felett járni, ilyen esetben a legboldogabb órákban is ott lebeg majd Damoklész kardja....
2018. nov. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű.
2018. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ép ésszel megértem és fel tudom fogni, hogy a megcsalás NEM orientáció függő, hanem egyén függő. Egy meleg ugyanúgy megcsalhatja a párját, mint egy biszex. Az meg teljesen mindegy, hogy kit milyen nemű emberrel csalnak meg. Tudom, hogy a hűség az egyéntől függ, nem a szexuális orientációtól. De végig ott motoszkálna a kisördög a fejemben és borzasztóan nyomasztana a gondolat, hogy mi lesz akkor, "ha fellángol bennük a vágy a sunára", ahogy a 3-as fogalmazott. :) Egy férfival még talán fel tudom venni a versenyt. De ha nőre vágyna a biszex párom, akkor "sunát" nem tudok neki adni. Azt el tudom képzelni, hogy talán létezhet olyan biszex srác/férfi, aki nagyon hűséges típus és sohasem csalná meg a meleg párját. De előbb-utóbb ő is szakítana a meleg sráccal, mert a nők iránti vágya sohasem szűnne meg teljesen, előbb-utóbb előjönne belőle. Ezért én sem vállalnám be.
2018. nov. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

(Megint 3-as vagyok és a 8-asra válaszolok)


Igen ugyanez történt velem, szóval tapasztalatból is mondom. Ilyen kapcsolatban is ugyanazok érvényesek mint a meleg-meleg közti kapcsolatban, lehet nem tart 1 évig sem, és lehet, hogy életük végéig együtt lesznek. De sokkal több lehetséges akadály gördülhet a kapcsolatba és nagyon jól irtad, ha majd elkezdi a másikat újból izgatni a női test, nem tudsz mit kezdeni a helyzettel. Erre írtam hogy ha még a srácban emellett gyávaság is van, majd egyre jobban látja benned a negatív oldalaidat, és felszínre is hozza... hogy elmondhassa, azért szakít mert hisztis p*csa lettél meg ilyesmi. Én ezt így egy az egyben megkaptam, megjártam ezt az utat, most évekig nem is nagyon tervezek senkit beengedni az életembe :D

2018. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem járnék hetero vagyok
2020. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!