Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit csinálnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a szakítás után pár évvel újra találkoznátok?

Figyelt kérdés
Mert velem ez történt. Három évig jártunk, de az akkori fiúm, nem tudta eldönteni, hogy biszex vagy meleg. És családi nyomásra elhagyott, elhitte magáról, hogy heteró. Megnősült, és lett egy gyereke. Összefutottunk véletlenül, és bevallotta, hogy nem lett ő heteró, és nagyon boldogtalan a házasságában. Most már tudja, hogy meleg és elszúrta az életét. Olyan depis volt, azt mondja, hogy ez egy jel, hogy találkoztunk. Azt kérte, hogy találkozzunk azon a helyen ahol megismerkedtünk. Mondtam hogy nem mert ő régen döntött, de addig győzködött, hogy belementem. De csak beszélgetünk mint két barát. Mondjuk engem rendesen összezavart. Ti voltatok már ilyen helyzetben?
2018. okt. 26. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha mindketten szinglik lennénk és nem haraggal váltunk el valamint még mindketten éreznénk valamit egymás iránt akkor talán fel vetném hogy próbáljuk meg újra.


De ha a te esetedben lennék akkor azt mondanám hogy csak akkor lehet valami köztünk ha elvált az nejétől. Mert nem lennék szerető. (és most szakadt rám a plafon, mert ez akkora hazugság volt)

2018. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Én pont az ilyenek miatt tartok egy nagyon szigorú "exszel újrakezdés nincs" politikát
2018. okt. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nincs azóta senkim, akkor ha tényleg komolyan gondolja, vázolja a helyzetet őszintén a feleségének. Ha elváltak, akkor megpróbálhatjuk újból. Nyilván nem felejteném el amit tett, de szerintem megérdemelhet egy második esélyt. Feltéve, hogy nem bunkó paraszt módjára hagyott el.
2018. okt. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én párom biszex és 4 év után hagyott el egy lányért. Most nagyon hűvös velem és sok lépés távolságot tart. Én azt gondolom, hogy majd pár év múlva ő maga fog rájönni, hogy hiába húz jobban a lányokhoz, az igazi szerelmet az én oldalamon tapasztalhatta meg (ismertem az életét kívül-belül) és majd bánni fogja a tettét... közben persze meg vagyok halva belül de muszáj minden nap erősnek lenni és menni tovább. A konkrét kérdésre a válaszom: Pár év múlva ha újra találkoznánk, és ugyanez lejátszódna velünk is, megmondanám, hogy mindig tudtam, hogy csak a farkad után mentél, nem a szívedre hallgattál ezt jól elb*sztad, ezt az életet már mindketten fájdalommal éljük le mert újra bízni nem tudnék, hiába téged szeretlek örökké. Kb ez lenne:/
2018. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. Nem lehet, hogy a szülei nyomták a heteró élet felé az exedet? Mert az én esetemben ez volt, eleinte mérgesek voltak a szülei, főleg az apja. Majd később bemagyarázták neki, hogy mivel ő már előttem lefeküdt egy nővel, ezért nem szeretheti jobban a fiúkat. Meg ilyeneket mondtak neki, hogy miért nem akar rendes,házas férfi lenni. Találkoztunk, és jól éreztük magunkat, mint régen de csak beszélgettünk. Mondta, hogy elszeretne válni, csak elmondani nem szeretné, hogy miért. Mert, hogy mit szólna a felesége, ellene hangolná a fiát.
2018. okt. 27. 10:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én páromat nem befolyásolták a szülei, mert nem is tartja velük a kapcsolatot bizonyos okokból. Ő elég korán lett önálló. Nem tudom nagyon, mi játszódott le benne, mert azóta hűvös, alig beszél velem.
2018. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Volt hasonló. Ott nincs gyerek.

Mi dugtunk.

2018. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Találkozz vele mindenképp, megérdemeltek egy esélyt, 3 évig boldogok voltatok. Ha őszintén eltudja mondani a feleségének és utána együtt éltek akkor megérdemel egy esélyt.
2018. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!