Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szakítás, nem tudom mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakítottam a barátomnal, akivel már lassan majdnem fél évet voltunk együtt. Tudni kell hogy ez a kapcsolat már nem működött annyira jól, nekem nem volt már energiám mindig megoldani a konfliktusokat tehát a viselkedéséből lett elegem..csakhogy nekem ő egy nagyon jó barát is, ezért ezt a kapcsolatot igyekszünk megtartani. Egy hete megismert neten egy srácot, sokat beszélgettek, szimpatikus neki a srác, szerintem pont az esete, ráadásul meleg is. Már a hétvégén lebeszéltek egy találkát, hozzá kell tenni hogy még ott volt a barátom egyik ismerőse is, de ezzel kapcsolatban még nem tudok semmit.

A volt barátom szerint ő még nem áll készen egy kapcsolatra, és rajtam is túl kell még tennie magát, ezért nem kell aggódnom. (Tudom ez most így fura szakítás után) Viszont neki egy szimpatikus fiú, de inkább már haver, és azt mondta talán még barátok is lesznek.

Szerintetek csak nekem érdekes ez az egész és én gondolom túl hogy valóban lesz ebből valami? :(

Félek hogy ha valami lenne köztük, nem tudnék ugyanúgy jó barátként viselkedni vele..

Köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 11. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Exek sosem barátok, legalábbis véleményem szerint ^^ pont ezek miatt :) illetve a leendőnek sem esik jól, ha a párja az exével cseveg ^^
2018. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez is igaz, de nem megoldható hogy elkerüljük egymást.
2018. ápr. 12. 06:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélnetek viszont akkor sem feltétlenül kell ^^ mindent meg lehet oldani ^^ nem muszáj egymás életében lenni :)
2018. ápr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarjátok oldani akkor meg lehet. Szerintem te még mindig szereted, akármit is mondasz.
2018. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ex nem valo baratnak. Felejtsd el. Senkinek nem jo. Ha nem kellett az eletedbe mint par, baratkent se kelljen.
2018. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értek egyet azzal, hogy ex nem lehet barát. Vagyis ez egy általánosítás. Ritkán jó barátság születhet belőle, de ahhoz igazából el kell telnie némi időnek a szakítást követően. Első lépés az, hogy új életet kezdjetek egymás nélkül.

Az én esetemben exem évek óta jóban volt az exével és sokat beszéltek, amivel egy pontig nem is volt gondom. Csak akkor lett ezzel gondom, amikor "jószándékból" beleszólt az életébe és ezzel bekevert kettőnknek. De ez már teljesen a személyes sztorink és addig tényleg semmilyen gond nem volt ebből.

2018. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Egyetértek utolsó.

2018. ápr. 29. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!