Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A (z ex) párom nem tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A (z ex) párom nem tudja elfogadni, hogy meleg (? ).

Figyelt kérdés

Most szakítottunk, mert ő családot akar, de nagyon. Ez be is lengte a kapcsolatot, ennek ellenére boldogak voltunk. Szerelmesek, és még azon is túl. De benne mindig ott volt a kettősség, az a harc önmagában. Sírt, hogy nem vagyok most mellette, sírt, hogy hiányzok neki, és fogok is. De ő családot szeretne.

Mit tehetnék? Hogyan segíthetnék neki?



2018. ápr. 7. 04:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Mélyen falusi neveltetésű. Székely.
2018. ápr. 7. 04:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, és találj egy olyat aki melegségét valóban meg tudja élni melletted.
2018. ápr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ő lesz az az ember, aki megnősül, gyerekei lesznek, aztán fiúkkal dug majd, közben pedig gyűlöli önmagát.


Annyi ilyet láttam már...

2018. ápr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

És te mikor győzöd le az aberráltságodat 2-es válaszoló?


A kérdésre válaszolva szerintem ezt a harcot magával kell megvívnia, nem hiszem, hogy sokat tudsz segíteni neki. Ha nem régóta jár fiúkkal, akkor valószínűleg idő kell még, amíg elfogadja önmagát. De te lépj tovább szerintem, mert lelkileg téged is meg fog viselni a hezitálása.

2018. ápr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Az a helyet hogy#3-assal egyet kell értsek.Vannak vágyai,nyílván nem hetero. Nem igazán tudja elfogadni,családravágyik,vagyis az,amit érez,szöges ellentétben áll majd azzal,ahogyan viselkedik/viselkedni fog. Érdekes kérdés ez.
2018. ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most azzal öl meg, hogy reggel még kimondta, soha többet semmi köztünk, de estére már csalogatott a városába - oda fogok költözni amúgy is; valamint azt sugallta, a legbiztonságosabb, ha hozzájuk bútorozom ideiglenesen.

2018. ápr. 8. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!