Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyszerűen hányinger kelt el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen hányinger kelt el akkor, amikor arra gondolok hogy meleg vagyok. Hogyan tudnám elfogadni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 8. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Tolt el, vagy tölt el*

Egyebkent miota tudod magadrol? Hany eves vagy?

Miert tolt el hanyinger konkretan?

2017. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja bocsi.. tölt el* mert egyszerűen ki nem állhatom a melegeket, de viszont pl egy férfira áll fel, a nőkre nem. Amúgy 18 vagyok és 16 éves korom óta tudom magamról.
2017. júl. 8. 23:43
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Ne altalanosits igy, mi bajod a melegekkel? Foleg h ugyanolyn valtozatos szemelyiseguek mint a heterok. Nem minden meleg feminin es forditva, nem minden meleg nyavog, nem minden meleghisztis,vannak alacsony,magas, ferfias, inkabb noies, szokehaju, barnahaju festett haju melegek, kedves melegek, bunko melegek,romantikus melegek, egyejszakas kaland kereso melegek..

Ha nembirod a "melegeket" (tehat at osszeset) akkor nembirod az emberiseget mert ugyanolyn sokfele meleg van mint mas egyeb szexualis vagyu ember.

2017. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami sokat segíthet az elfogadásban ha megismered a dolgot és ezáltal megérted, nálam is így volt.

De ez hosszú út, sokat kell olvasni hozzá, meg a neten nézelődni, egyfajta önfejlesztés kérdése.

2017. júl. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, annyit hozzátennék még, hogy majd idővel rájössz mennyi előítélet nem igaz a melegekkel szemben és hogy valójában mennyire egy összetett téma is ez.

Mondom, nálam is így volt, gyakorlatilag a mai napig meg tudok lepődni dolgokon. Na persze bennem nem volt ennyire erős ellenérzet, de igen én is előítéletes voltam minden nyitottságom ellenére az én fejemben is éltek a társadalomtól hallott dolgok.

Nemrég beregisztráltam társkeresőre és számomra az egyik legmeglepőbb dolog vol mennyire hétköznapi emberek vannak fent, akikről tényleg meg sem mondanád.

Én személy szerint alig pár furán minéző alakot láttam csak.

Pedig már régóta tudom azt is valójában mennyire nem is látszik ez külsőségekben.

Ugyanez igaz a szex részére is, azért ha valójában tájékozódsz rájössz mennyivel árnyaltabb annál a kép mint amit az emberek gondolnak.

2017. júl. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Az jó, mert homofóbnak lenni ezerszer visszataszítóbb, mint melegnek. Mondjuk van rá esély, hogy kinövöd (mármint az önutálatot, nem a melegséget)
2017. júl. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2%
Egyszerű. Gyógyulj meg.
2017. júl. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Melegséget nem lehet utálni. Csak rossz tulajdonságokat, mint szomorúság, harag. Ezeket lehet. Szexualitás egy semleges tényező. Tévképzet, hogy azt utálod. Fizikailag képtelen vagy rá. Valami mást utálsz.


Ne általánosíts.


Úgy tudod elfogadni, tudatosítod, nem tehetsz ellene semmit. Szexualitás megváltoztatásához hatalmas szintű agykontrollkészség szükséges s rengeteg gyakorlás. Senkinek sem ajánlom ezt mint központi dolgot.


Szóval semmit sem tudsz tenni ellene s nincs is értelme, hisz ez egy semleges tényező. Ezt megértve el is fogadtad.


Írj rám ha kell segítség.

2017. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Biztos vagy benne, hogy tényleg meleg vagy?

Azért kérdem, mert létezik egy olyan mentális betegség is, amelynek az a lényege, hogy az embert olyan gondolatok (kényszergondolatok) árasztják el, amelyekre nem akar gondolni, de mégsem tudja elterelni róluk a figyelmét... és lehet ennek témája többek között a melegség is. Ez nem egyenlő a tényleges homoszexualitással! Kényszerbetegségnek (ocd) hívják, homoszexuális kényszergondolatokkal. Én is ebben szenvedtem/szenvedek.

Azért merült fel bennem, hogy neked is esetleg ilyen problémád lehet, mert ennyire nem tudod elfogadni a saját vélt vagy valós melegségedet. Ha tényleg meleg lennél, akkor is biztos lennének ezzel nehézségeid, de inkább akkor az zavarna, hogy hogyan fogadtatnád el magad másokkal, hogyan találnál párt stb. Meg még egy fontos kérdés: tetszettek valaha is a lányok, vagy sosem érdeklődtél irántuk igazán?

2017. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Idő.
2017. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!