Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám elfogadni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfogadni hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Egészen biztosan a férfiakra izgulok ezt már egy ideje tudom csak elfogadni nem tudom magamat így..
2017. aug. 26. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Csak a férfiakra?
2017. aug. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Mi a probléma vele? Hogy más vagy mint a többi ember?

Ha ez a helyzet, nyugi, rengetegen vannak még rajtad kívül, nem vagy 'ufó' :D

2017. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha elfogadod, ha nem, az maradsz. Ezt tudatosítsd.
2017. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha már teljesen kizártad azt is h biszex vagy akkor valószínűleg te tudod jól. Gondolj arra hogy homiként a szüleidnek csalódás leszel ugyan és unokát sem fogsz tudni felmutatni, de lehetsz még sikeres és elismert ember. Gondolj Kulkára, Friderikuszra, Alföldire vagy Elton Johnra, De mondhatnék egy rakás más nevet is. Én sem szeretnék homi lenni, de én a nők miatt. Mert azt a milliónyi szépséget és örömöt amit tőlük lehet kapni kár lenne elveszíteni. Emiatt nem lennék vegetáriánus sem, mert a hús király dolog. Szóval némiképp átérzem a bajod. De talán segítene ha nem a nemi vonzalmad alapján határoznád meg magad. Faludy György Kossuth-díjas magyar költő író, aki szintén homi volt azt mondta utolsó interjújában hogy "természet ellen lázadni nem lehet" Magyarul el kell fogadni azt ha nekrofil, pedofil, homokos, aszexuális stb vagy. Mert ha kifordulsz magadból ezek akkor sem fognak változni. Talán ez a végzetszerűség segíti az elfogadást.
2017. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerencsés vagy. Nem egy egyszerű, hülye nőcsábász heteró, aki úgyiscsak megcsalná a feleségét, ezáltal tönkretenné a gyerekei életét is ha van. Így akárhogy dugod meg a pasid, nem lesz gyereke. Örülj neki.
2017. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Egész jó válaszok érkeztek eddig, remélem, hogy nem rontom a statisztikát!

Ami engem illet, még nem tudtam felfogni a dolgot, pedig nem tizenéves vagyok. Annyi jótanácsom van csak, hogy fogadd el magad, úgy, ahogy vagy - engem is elfogadott mindenki, aki tudja rólam, rengeteg meglepően jó visszajelzést kaptam, ami csak bátorít. Ja, meg nem kell megmondani mindenkinek!

Remélem, segítettem! :-)

2017. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!