Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti nem gondoltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti nem gondoltatok bele, mekkora hátránnyal indultok egy heteróval szemben?

Figyelt kérdés
A mai sztenderd felfogás még mindig az, hogy férfi és nő. Én melegként baromi nagy hátrányban érzem magam, amiért tudom, hogy soha nem fogok tudni a leendő párommal anélkül az utcán kézenfogva járni, hogy ne bámulnának meg miatta az emberek. Vagy például az, hogy a szülők is ezt egyfajta kudarcként élik meg, és ha ezt nem is mondják, szinte biztos, hogy reménykedtek az unokákban. Apropó saját gyerek.. na itt ez is kiesik. Ráadásul a házasság sem egy opció, legalábbis itthon. Ez a sok-sok negatívum olyannyira zavar, hogy nagyon szomorú vagyok azért, mert olyan lehetőségektől lettem önhibámon kívül megfosztva, amik szinte az ideális családképet jellemzik.
2018. okt. 23. 18:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
5. Akkor elmondanám neked, hogy miért muszáj. Minden meleg nem költözhet fel Pestre. Én egy faluban élek, ahol hallom hogy miket mondanak a melegekről. Persze hagyjam itt a munkahelyemet, és menjek el az ismeretlenbe azért mert tönkretennék az életemet ha kiderülne. Ja és fel kell mutatni barátnőt mert ismerek valakit akiről azt gondolják, hogy meleg, és itt simán megkérdezik, hogyha sokáig nincs valakid, hogy te b... vagy.
2018. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%

Gratulalok!


Inkabb kopjenek le, de beletudjak nezni a tukorbe...

2018. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%

#1/11 Hát sajnálom, hogy ilyen környezetben élsz. Viszont én úgy gondolom, hogy úgy nem lehet élni, hogy mások mondják meg mit tegyél, kivel élj, kit szeress. Mert ha így élsz akkor tulajdonképpen nem is vagy szabad ember. Hanem olyan mintha egy lánchoz vert rab lennél aki nem hozhat önálló döntéseket, másoknak engedelmeskedik stb... Én meg inkább a halált választanám mint ezt az "életet". Ha én ilyen helyen élnek ahol te, akkor biztos, hogy az elsődleges célom az lenne, hogy minél hamarabb Budapestre (vagy legalább egy közeli nagyvárosba) költözzek. És nyilván csak a hozzám legközelebb álló embereknek mondanám el ezt magamról. Ha meg valaki ezért elítél akivel korábban jóban voltam akkor csak én járok jól, mert ilyenkor legalább kiderülnek, hogy igazi volt a barátságunk vagy sem. Meg én homofób emberrel már alapból nem akarnék, még egy kicsit sem jóban lenni.


Azt elhiszem, hogy nem lehet könnyű egy kis faluban melegként, na de, hogy ennyire évtizedekkel lemaradt helyek legyenek még Magyarországon ahol rá vannak "kényszerítve", hogy ellenkező neművel megházasodjanak, ezt olvasni elég ledöbbentő. Én vidéki megyeszékhelyről költöztem Budapestre, bár nem pont ezért, mert engem szerencsére otthon is elfogadtak. Itt Pesten meg simán fel merem vállalni magam.

2018. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
3%
13. Gondoltam rá párszor kamaszkoromban, hogy öngyilkos legyek amikor rájöttem, hogy itt csak én vagyok ilyen. Amikor kamaszként mentem a boltba, és a mellette lévő kocsmáknál is sokszor ez volt a téma. Annyi szerencsém van, hogy letudok feküdni nővel, de szeretni őket nem tudom. Ja és a család sem fogadna el, mert szerintük aki ilyen az próbáljon meg inkább heteró lenni. De itt nem is lehet mást csinálni, ha felvállalnám az egész család ellenem lenne, meg hallgathatnám, hogy egy nő az igazi boldogság egy férfinak, meg hogy meg kell változnom.
2018. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%

#14


Biztosan nem vagy egyedul, egy faluban sem. Csak masok is ugy vannak, hogy nem tudjak felvallalni.

2018. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!