Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Támogatjátok vagy ellenzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatjátok vagy ellenzitek az egynemű párok gyermek örökbefogadását?

Figyelt kérdés
A válaszotokat ha lehet valamennyire indokoljátok is, érdekelene egy kultúrált eszmecsere erről a témáról.

2018. okt. 7. 19:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
98%

Támogatom

Mert mindenki megérdemli a teljes családot

2018. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
Támogatom. Bár nem gondolom, hogy ideális, de mindenképpen jobb, mintha az állam nevelné.
2018. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
96%

Tuti sokan lepontoznak..de ha en igy gondolom és a kèrdező kérdi miert ne

Nézd nálam ha van olyan akkor is-is..Támogatom mer mindenkinek jár a család és joga van hozzá hogy teljes életet éljenek és boldogok legyenek

2018. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
11%

Telorol vagyok sorry igy engedte..

Es ellenzem de csak azer mer ugye egy gyerek meg nem tudja miis igazabol ami van körülötte ..habar kor nincs irva hogy milyen idös..de tenyleg mai vilagban elegge nem fogadnak el es cikiznek

2018. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
98%
támogatnám. megérdemlik, ha megvan hozzá minden, ami egy gyerek felneveléséhez szükséges: anyagi, szellemi , lelki támogatás.
2018. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%

Támogatom.

Gyereknek csaladban a helye .

Nevelőotthon nem tudja megadni azt a szeretetet ,figyelmet és gondoskodást amit családon belül megkaphat egy gyerek.

2018. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
3%
Ellenzem
2018. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
94%

Én lány vagyok amúgy és támogatom, ugyanazért, amit már leírtak előttem jó páran: Minden gyerek megérdemelné, hogy szerető szülőkkel nőjön fel, ne árvaházban.

Mondjuk tény, hogy pont ebben az országban nem a legjobb ötlet melegként gyereket vállalni..

2018. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem teszek különbséget emberek/párok közt pusztán azért mert eltérő a nemi identitásuk mint az enyém, vagy mint a társadalmi többségé. Ítélkezni hibás dolog. Tehát természetesen támogatom, amennyiben megfelelnek a "kritériumoknak" és szerető, gondoskodó valamint nevelő szülei lesznek a gyermeknek.


Bár én önmagában már a gyermekvállalást is komoly tesztekhez kötném, de ez némileg más téma.

2018. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
0%

Ellenzem. Egy gyereknek szüksége van az egészséges férfi és női képre, a szocializálódásra, a nem jellegekbe való belenövésbe.

Ezt egy férfi és egy nő tudja megadni, kiegészítve egymást. Azonos nemű nem.

És ez pszichológiai, fejlődéslélektani kérdés, nem homofób vagy politikai vagy ilyesmi. Az már egy másik téma

2018. okt. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!