Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bántátok már meg (ha volt) az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántátok már meg (ha volt) az "egyéjszakás" kalandotokat akár melegként akár biként egy másik sráccal, akit nyilván nem nagyon ismertetek?

Figyelt kérdés

Legyen az anál, orál, gloryhole, stb

24/f



2018. máj. 14. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2018. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. De volt, mikor nem.
2018. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Ugyanmár, mondjuk én csak egyéjszakás kalandokat keresek mindig. Ha csajjal is jön össze a dolog, mikor bánja ezt meg egy férfi!? -Kivétel ha a haverod barátnője, vagy az exe... az másnap egy kicsit szar. :D

Még fiatal vagy, mindent kikell próbálni később már akadály lesz.

Én passzív vagyok, mindig is érdekelt (vágytam rá), hogy milyen lehet több férfival szexelni egyszerre, szerettem volna orgiazni egy ismerősömön keresztül összejött 7 aktív fiúval de végül gruppen lett. Nem voltam rákészülve de akkor sem bántam meg ha már így alakult.

2018. máj. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és azt se bánnád később hogy hárman egymás után szájba élveznek. Vagy gloryhole után pár napig
2018. máj. 14. 23:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy rájöttem, hogy nagyon buta vagy gáz a srác. Akkor bántam. Volt olyan, hogy vki csak azért sz-phatott le mert ha már ha már utaztam akkor legyen, de képen máshogy nézett ki...
2018. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

#4

Nekem nem volt bűntudatom, nem bántott a dolog, sőt jól is esett. Most mit számít hogy 3man élveznek a szádba vagy csak egy srác? Megjobb érzés hogy több pasit kielégíthetsz egyszerre, aki szereti az izét és lenyelni annak ez nem akadály hogy jó sok cucc van a szádba amivel játszadozhatsz még le nem nyeled. ;)

Magnumban volt részem gloryholeban egyszer egy szép méretes farok tárult elém, amit nagyon sokaig kényeztettem az fárasztó volt, nembeszelve hogy görcsbe jött az állkapcsom már, nagyából egy órán át szophattam mire végül az arcomra spriccelt.

2018. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

kérdező:

a 47%-os egyik nap doktornak, másik nap milliomosnak, harmadik nap kiéhezett anyukának adja ki magát, nem kell komolyan venni, mindig ilyen extrém kalandokkal jön

2018. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen
2018. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!