Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti milyen ajándékkal lépnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen ajándékkal lépnétek meg a szerelmeteket?

Figyelt kérdés
A srác 18 és passzív

2018. ápr. 11. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
análkúppal, én imádom a sajátomat, vagy egy golyósorral
2018. ápr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Én 20 voltam amikor kaptam egy vibrátort ajándékba. Nagyon örültem neki. Ma is megvan :)

23/F/passzív

2018. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a párod ezért nem tudom minek örülne, de az tanácsolnám valami szívből jövőt és személyeset adj neki.


Anno volt barátomtól 1. évfordulónkra én kaptam egy kis video montázst kettőnkről, csinált Koreai kaját, meg egy kis szobrot, amit saját kezűleg készített csak nekem.

Engem ez teljesen le vett a lábamról, de ízlések és pofonok. Nem mindenki olyan nyálas mint én xD

21/f. passziv

2018. ápr. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!