Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már, hogy azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már, hogy azért voltatok pasival mert ajándékkal kedveskedett nektek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 15. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok megvehető,szóval nem.Ahhoz sokkal több kell.:)19/L
2016. jún. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Óh, dehogy nem vagy megvehető! A lányok nedvesednek az ajándékoktól. Az ajándék a legfőbb erogén zónájuk. Az ajándék az afrodiziákumuk. Ajándékért az ördöggel is hálnának.


:D

2016. jún. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy egyébként is jól mûködô kapcsolatot fel tud dobni szerintem. Nem kell nagy ajándékokra gondolni, a párom például gyakran ad nekem pl egy szál rózsát vagy vesz nekem a kedvenc gyümölcsömbôl, esetleg ír nekem egy kis szerelmeslevelet, stb. :)

Tehát az ajándékoknak nem az a lényege, hogy elköltsd a pénzed, és "hogy a nőket csak pénzzel lehet megtartani". Elég pár pici ajándék, mert érezzük tôle, hogy gondolnak ránk, szeretnek minket, boldoggá szeretnének tenni. :)


A kérdézre válaszolva: sosem voltam csak azért egy kapcsolatban, mert ajándékokat kaptam volna, nem vagyok számító. Viszont kölcsönösen ajándékozgatjuk egymást a barátommal, mert tudjuk, mennyire örül neki a másik. :)

2016. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vagyis természetben fizettünk e már valamilyen értéktárgyért?

Na szép!

2016. jún. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem egy férfi se tudna ajándékokkal megvenni!...de azért próbálkozni szabad!:)21/L
2016. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
52%
Olyan drága ajándékot még egyik se adott, hogy csak amiatt szexeljek vele :D Majd lefekszek valamelyikkel egy sz-ros illatos gyertyáért meg plüssmaciért, mi? Azért ennél jóval több önbecsülésem van.
2016. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Majd lefekszek valamelyikkel egy sz-ros illatos gyertyáért meg plüssmaciért, mi? Azért ennél jóval több önbecsülésem van."

Az önbecsülés nem megvehető. Neked meg kiscsillag ezek szerint nem önbecsülésed, hanem árad van, ami szerinted több, mint egy plüssmackó ára. Nem probléma csak azon is gondolkozz el, hogy téged eddig egy plüssmackónyi forintra taksáltak.

2016. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A #7-nek igaza van.
2016. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 7-es szét tépte ezt a csajt whoáw
2016. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!