Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal melegként hogy ismerked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal melegként hogy ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

Meleg szórakozóhelyekre nem járok (átlagos szórakozó helyekre se) és társkeresőket sem használok . Egyiket sem tervezek a jövőben , de hogy máshogy tudnék más melegekkel ismerkedni?

18/F


2018. ápr. 8. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szorakozni sem jarsz es tarskeresot sem akarsz hasznalni ,akkor megis hogy gondoltad?

A mai vilagban a heterok is sokszor keresnek fel tarskereso oldalakat es jarnak szorakozohelyekre is.

Mashogy maximum iskolaban/munkahelyen esetleg kozossegi oldalakon (a kozossegi oldal nem tarskereso).

2018. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig valamit tenni kell, és nem otthon ülni. Vannak jó meleg társkeresők, illetve vannak jó meleg szórakozóhelyek is ahol lehet akár kezdőként is ismerkedni.
2018. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akár, itt is. Sőt, szerintem ez az egyik legjobb hely, annak, aki nem jár ilyen helyekre, amiket említettél. Lehet, hülyén 'hangzik', de tényleg ezt gondolom.

És persze, tapasztalat is.

:)

2018. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez a problémám... :D Szórakozóhelyekre nem járok. Társkeresőn időnként szétnézek, de látva a repertoárt, általában elmegy a kedvem az egésztől és törlöm a profilom. De valamilyen irányba tényleg lépni kellene. Egyébként igaza van az előttem szólónak, már én is találtam itt értelmes srácokat. Mondjuk nem ismerkedési céllal, csak dumálgatni. 26/F
2018. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanilyen vagyok én is. Amúgy valóban értelmes sráccal találkoztam már itt, aztán élőben is találkoztunk. Viszont én sajnos (?) az emberek írása alapján is ítélkezek és ha valaki pl. végig ékezet nélkül ír, vagy tele van hibákkal akkor hajlamos vagyok elkönyvelni olyannak, hogy nem valószínű, hogy értelmes, pedig nekem is vannak olyan ismerőseim akik ékezet nélkül írnak de mégis normálisak.


19/F

2018. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!