Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként tudok olyan lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként tudok olyan lány barátot szerezni, akivel szexuális dolgokat is meg tudok beszélni akár?

Figyelt kérdés
Hetero fiúval nem sok esélyem lenne ilyenről beszélni.. A melegek/bik pedig simán félre értenék. Egy lánnyal ilyen gondok nem lennének..
2018. febr. 9. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Persze, de... mi lányok nem hiszem, hogy tudnánk tanácsot adni meleg szex ügyben. :)
2018. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden második lány szeretne egy meleg barátot, olyan okból amit te is írtál, hogy nem értené félre a barátságot.

Szóval bizonyára találsz ilyet. Én is szívesen segítek, bár tényleg nem tudom milyen tanácsot tudok adni nőként.

2018. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne tudd meg mióta szeretnék már egy meleg legjobb havert, akivel mindenről lehet beszélni meg ilyenek :D Ha gondolod írj, aztán dumálhatunk.

19/L/Bi

2018. febr. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha gondolod, nekem is írhatsz. Nagyon szeretem a melegeket, még sincs meleg fiú barátom. Pedig jó lenne, örülnék neki. :)


24/L

2018. febr. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia! Ha gondolod írj nekem. 🙂

21/L

2018. febr. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, én leszbikus vagyok, és legjobb barátom meleg, és együtt kibeszéljük az ilyen jellegű problémáinkat :D Nagyon édes, és megértő.
2018. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia én is meleg vagyok. Én nekem ugy lett legjobb barátom egy lány hogy egy helyen dolgoztunk és nagyon kerülgetett. Sokszor át jött hozzá. Egyszer meg kérdezte hogy nem e jönnék össze vele akkor még nem akartam fel fedni senki elött, de persze vissza utasítottam. Ő persze nem hagyta abba egy kis idő el teltével ugy éreztem hogy hiú ámbrándokat kerget el kell mendanom neki :) el is mondtam azóta legjobb barátok :) hozzáteszem meg lepte és bánkodott kicsit
2018. febr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!