Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homofóbnak számítok még így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homofóbnak számítok még így is, vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval lényegében az LMBTQ közösséghez szeretném intézni a kérdést, azon tények alapján hogy nekem tényleg nincs bajom a melegekkel, biszexuálisokkal. Támogatom azt is, hogy bejegyzett házastársi kapcsolatban éljenek egymással, illetve hogy fogadhassanak örökbe gyereket, DE. Valahogy nem tudom azt elnézni, hogy férfiak beöltöznek nőnek, festik magukat, próbálnak nőiesen viselkedni meg ilyenek. Valahogyan olyan nevetségesnek tűnnek számomra, illetve szánalmasnak, hogy próbálnak egyre inkább a másik nemmel azonosulni. És ez számomra nem egy "tanult" dolog, magyarán nem a szüleim/környezetem nevelte belém hogy vessem meg a transszexuálisokat, hanem automatikusan a fenti dolog jut róluk eszembe, míg pl a "sima" melegekeről, biszexuálisokról nem. Homofób vagyok ígyis?


18/F



2018. márc. 30. 18:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
#9 Tudom, hogy heteroszexuális vagy. Nem is Neked szántam azt. :D
2018. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
#9 vagyok. Meleg vagyok, nem heteró. :D
2018. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem is Neked. :"D Töröltek azóta egy választ. A kérdezőnek szántam.
2018. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%
A drag queenekre gondolsz, vagy azokra akik tenylegesen nokent elik az eletuk/akarnak lenni?
2018. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
23%
Most akkor a transzvesztita meg a nőnek öltöző férfi ugyanaz? Valaki meséljen már.
2018. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

A transzvesztita / crossdresser az, aki szereti az ellenkező neműeknek készült ruhákat viselni. Lehet ez heteroszex, biszex, homoszex, pánszex, aszex, anyámtudjamilyenszex* férfi és nő is. De javarészük tényleg heteroszexuális.


A transzszexuális pedig az, amikor az ember nem tud azonosulni a biológiai nemével. Tehát egy külsőleg nő belül férfinak érzi magát, és egy külsőleg férfi belül nőnek érzi magát.



De ő jobban és szebben fogalmaz, mint én, ráadásul még okosabb is nálam: [link]



* ezt ne vegye senki sértésnek :D Én is a saját nememet preferálom minden téren és értelemben, de már annyi ilyen fogalom van, hogy beleszédülök...

2018. márc. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Emellett ott vannak a drag queenek, akik melegbarokban lepnek fel, nekik hobbijuk/munkajuk, hogy nonek oltoznek, de nem szexualis jelleggel, ez inkább muveszet.
2018. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
87%
De mire jó a megvetés? Te ettől többnek érzed magad? Ha valaki nőnek akar öltözni, az neked miért fáj? 7 milliárdan vagyunk a Földön, ebbe belefér, nem?
2018. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
96%

A leírtak alapján, nem vagy homofób.

Transzfób vagy, és szégyelld össze meg

vissza magad.


Én ugyan nem vagyok transznemű, de ismerek ilyen embereket és tudom hogy nem poénból csinálják, hanem mert egyszerűen nem érzik jól magukat a saját bőrükben, és szenvednek eleget kiközösítés meg lenézés nélkül is.

Szóval jahh... nem értem miért fáj az egyeseknek hogy valaki úgy viselkedik amiennek érzi magát leg belül (Azt pedig végképp nem értem miért nehéz az LMBTQ közösség egyes tagjainak más emberek másmilyen másságának elfogadása.)

Ugyan ez a véleményem a genderfluid, genderqueer, és a többiek esetéről.


Ha nincs gond azzal hogy én meleg férfiként egy másik férfit szeretek, nem értem mi baj azzal hogy valaki nem tud azonosulni a nemével, vagy a társadalmi szereppel ami a nemével jár, vagy miért van kevesebb joguk a boldogsághoz mint bárki másnak.


Oké, a hiper látványos, drag queen transzvesztiták nekem is furák egy kicsit, de őket se ítélem el/nézem le. Ha valakinek az okoz örömet, ki vagyok én hogy bele kössek?

2018. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
94%

Időpont ma 18:42

Nagyon szép gondolatok. :) Teljes mértékben egyet kell, hogy értsek Veled!

2018. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!