Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ugye attól még, hogy a Kinsey...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye attól még, hogy a Kinsey skálán 5 és 6 között vagyok valahol, nem vagyok biszex? Vagyis melegnek számitok (? )

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

A Kinsey skála is tévedhet. :D

Ha csak a fiúkhoz vonzódsz akkor igen meleg vagy.

Ha mindkét nemhez akkor bi. :D

de gondolom ezt tudod.

2016. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Az jó film volt, Liam Neesont bírtam benne.:D
2016. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Én soha nem értettem ezt a skálázást...hacsak nem a pasim farkán. lol

Ha a férfiakat szereted akkor meleg vagy.

Ha a nőket is megdugod, akkor bi.

Ha néha dugsz nőket, de férfival élsz együtt és csak férfival tudsz együtt élni akkor is meleg vagy.

Én a bisex férfiakat soha nem értettem egyébként.

Sok nős férfi néha jár pasikhoz én őket nem skálán helyezném el, hanem nem vállalták fel a homosexualitásukat, rejtett melegek ennyi.

2016. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Én is KB. valahova ide sorolom magam, én is inkább melegnek vallom magam mint binek.

Bár szerintem ha létezik olyan kategória, hogy "kíváncsi hetero" akkor miért ne létezhetne olyan is, hogy "kíváncsi meleg".

Na szerintem mi ebbe tartozunk.

2017. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!