Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heteroszexuálisok, nektek mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuálisok, nektek mi a véleményetek a melegekről?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

En nem vetem meg őket hisz mindenkinek sajat elete van azt csinal es ugy ahogy akarja :)

Ismertem is meleg sracot joba voltunk es tok normalis volt

2018. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
10%

addig semmi bajom velük,amíg nem akarják rám erőltetni a másságukat,nem kezdenek ki velem,nem viselkednek provokatívan

az ő magánügyük,hogy ilyenek

..

2018. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Volt meleg kollégám, normális volt, nem kezdett ki senkivel, nem erőltetett semmit, csak azt nem szerettem mikor ecsetelte hogyan történnek a dolgok a pasijával... Néha rosszul voltam...

Vizuális típus vagyok és engem még a gondolata is nagyon taszít.

De ettől még nem vagyok homofób, csak kíméljenek meg a hálószobatitkaiktól

2018. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
A kedvenc zenészeim/színészeim nagy része meleg, vagy biszex. Meghajlok a tudásuk előtt. Vannak meleg ismerőseim, normális, szolíd életet élnek, semmi bajom velük. Ők sem firtatják a magánéletem, én sem az övékét. A probléma mindig az öncélú magamutogatókal van, akik minden lehetőséget megragadnak, hogy a melegségükkel kérkedjenek, mint ha ez lenne a legfontosabb tulajdonságuk. A tanulmányaikról, munkájukról, vagy világnézetükről alig beszélnek (pedig az ezerszer jobban érdekel, mint a nemi identitásuk). :)
2018. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1%
Csak hagyjanak...
2018. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Őszintén mondom, utáltam őket régen. Gusztustalannak tartottam az egészet, mivel már jóideje csak a melegek magamutogatását láttam akár a médiában, a városban, azt hogy hogy szexelnek a nyílt utcán a Pride-on...aztán megismertem egy srácot akiről fogalmam sem volt hogy meleg. Nagyon jó haverok lettünk, és egyszer csak elmondta, hogy a fiúkhoz vonzódik. Teljesen ledöbbentem , nem mondtam volna meg róla. Teljesen elítéli a Pride-ot és az ócska divatbuz#ikat, sokat beszélgettünk ilyenekről a későbbiekben. Rájöttem, hogy vannak normális emberek is köztük, és hogy hülye voltam hogy általánosítottam. Azóta nem igazán érdekel hogy ki milyen, csak otthon csinálják, rájuk tartozik..persze a menőző diszbu#ziktol még mindig kiráz a hideg

19L

2018. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha a melegekre gondolok, akkor az ugrik be, hogy Örömmel kipróbálnám egyszer, hogy milyen, ha egy férfi kényezteti a farkamat.....
2018. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

#6


Rám írnál kérlek? Kíváncsi vagyok valamire...

2018. márc. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Miért nem Te írsz annak, akitől kérdezni szeretnél valamit? A "privát üzenet" gomb erre a célra szolgál.

2018. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%

Semmi közöm a magánéletükhöz. Ismertem egyet és nem volt kínos vagy problémás.


Egyébként mostanában izgat a gondolat, hogy kipróbálni csak egyszer, hogy leszopni milyen lehet.

2018. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!