Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más mleget is idegesítenek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más mleget is idegesítenek a heteroszexuálisok?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan megfogalmazni ,h miért ,de egyszerűn fusztrálnak sokszor mikor látom a legjobb haveromat a csajával enyelegni egyszerűen kikészít pont annyira mint amikor idegeneket.Valahogy idegesítenek amikor a heteróságukkal kérkedenek,sokszor ez nekik nyilván fel sem tűnik mert szerintük ez a normális.valahol mélyen magamban tudom ,h ez lelki dolgokra vezethető vissza ,h folyamatosan atrocitásoknak voltam kitéve miszerint en természet ellenes torz valami vagyok.sok hetero barátom van lányok is ,de mégis valahogy a heteroság lététől megnyilvánulásától hányok.Es nem bírom a nyávogós rinyálós hetero csajokat sem más is van ezzel így ?Illetve a hetero srácokat sem akik mutatják ,h mekkora hetero bikák ,h hány csaj befűztek meg ,h folyton kinyilványítják ,h hogy megkurnák ezt meg azt a csajt ez lényegében a heterosággal való kérkedés ,ha egy meleg csupán ugyan ennyit tenne le lenne hurrogva meg fujjogva,h de gáz stb akkor en most heterofob vagyok?
2017. máj. 16. 20:45
1 2
 1/17 Ramone ***** válasza:
21%

Ne járj heterok közé.... Keresd meg a b*i haverjaidat költözzetek el egy erdőbe és valami homokos rituálè keretein belül dobáljátok le egymást a dombtetőről

Ezek után már nem lesz bajod a normális emberekkel

2017. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Én nemtől és szexuális orientációtól függetlenül is utálom az ilyen helyzeteket.

Senkinek sem esik jól ha szingli aztán ott nyáladzanak mellette meg dicsekednek stb...

Ignoráld őket és boldog mindenki.

2017. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De nem tudom ignoralni mert a media pompalja ezerrel non stop nameg mindenhol ,de tenyleg mondenhol mindig minden erről szól akár a zenékben is a radióban mindenhol
2017. máj. 16. 20:53
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem mondanám, hogy heterofób lennél. Van ismerősöm (hetero lány), aki hasonlóképpen vélekedik ezekről a dolgokról, majdnem ugyanígy, csak ő káromkodásokat is tűzne minden 2. szóhoz... Vicces lány, bírom. :D


Személy szerint engem nem zavar ha előttem smárolnak az emberek, csak az, hogy őket zavarja, hogy figyelem őket... Bár nem értem, hogyha előttem csinálják miért ne nézhetném őket...

Engem csak a gyerekesen viselkedő lányok irritálnak, de ők nagyon. Egyik jó barátom is ilyen... és ha gyerekesen viselkedik, inkább figyelmen kívül hagyom, vagy elmegyek a közeléből, hogy ne vágjam a fejéhez, hogy menyire irritáló. Mert azon is kiakadna, mint egy 6 éves, és talán csúnyát rajzolna rólam... (és ez nem vicc.)

2017. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

Kerdezo: szelsoseges vagy s bizony nem velunk van a baj.

S bizony jol erzed az elet termeszetessege ellen, haragszol rank. Ezzel az erovel a tiszta vizu folyo ellen is lazadhatnal, mert neked a Temse halott vize a jobb, megse uszik benne egy rakas gusztustalan nyalas hal.

Kerkedes?? Ejnye. Meleg felvonulas van, hetero nincs. Melegjogi aktivistak orditanak, heterjogi aktivista nincs is.

En is utalhatnam a bu..zikat de mivel semmi kozom hozzajuk nem foglalkozom veluk. Ne legyen ilyen haverod es kesz. Egy se. Ne nezz rajuk a parkban, akarkik azok.


Sok sikert, menni fog ez neked, csak kerlek ha sikerrel jarsz ne keress masik ellenseget.

2017. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%

Hetero nő vagyok, de az enyelgés, a "dicsekvés", meg a cicák picsogása engem is nagyon idegesít. Előbbi kettő főleg mikor szingli vagyok, utóbbi meg mindig...


A médiát meg ki lehet kerülni, több éve nem nézek tv-t, a zenéket pedig szintén én választom mit hallgatok, nem a rádió. Magazinok nyista, inkább könyvet olvasok.

Kerüld el az idiótákat, de ne általánosíts, mert nem mindenki ilyen.

2017. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5. Hidegen hagy a meleg felvonulas sot taszít is.Arrol nem tehetek ,h a hetero ferfiakkal talalom meg a kozos hangot 90szazalekban amugy nem kerkedik egy hetero az identitasaval ? Te mirol beszelsz ? A heteroszexuálisok sem hangsúlyozzák irányultságukat!

Dehogyisnem, csak ezt általában észre sem vesszük, olyannyira mélyen átszövi mindennapjainkat a heteroszexualitás. A heterók az olyan közvetett dolgoktól kezdve, mint a kedvesük vagy gyerekeik fényképének látható kihelyezése, a párjuk iránti vonzalmuk nyilvános kifejezésén át, egészen az ellenkező nemnél elért sikerekre/kalandokra való utalásig számtalan módon "hangsúlyozzák" irányultságukat. Nincs is ezzel semmi baj. A problémát az jelenti, hogy ha egy meleg csupán ugyanennyit tesz, máris sokan megvádolják, hogy "kérkedik" a melegségével. Pedig csak ugyanazt a - számára - természetes életet éli... már aki így él, mert a melegek túlnyomó többsége még mindig titkolózik és erősen kontrollálja a melegségére utaló megnyilvánulásokat

2017. máj. 16. 21:02
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Én lány vagyok, és hányok a heteroktól. ;)
2017. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2%
Ha nem veszitek le, hogy a gyerek troll, komolyan tökönszúrom magam :D
2017. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
*szaporodsz
2017. máj. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!