Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más mleget is idegesítenek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más mleget is idegesítenek a heteroszexuálisok?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan megfogalmazni ,h miért ,de egyszerűn fusztrálnak sokszor mikor látom a legjobb haveromat a csajával enyelegni egyszerűen kikészít pont annyira mint amikor idegeneket.Valahogy idegesítenek amikor a heteróságukkal kérkedenek,sokszor ez nekik nyilván fel sem tűnik mert szerintük ez a normális.valahol mélyen magamban tudom ,h ez lelki dolgokra vezethető vissza ,h folyamatosan atrocitásoknak voltam kitéve miszerint en természet ellenes torz valami vagyok.sok hetero barátom van lányok is ,de mégis valahogy a heteroság lététől megnyilvánulásától hányok.Es nem bírom a nyávogós rinyálós hetero csajokat sem más is van ezzel így ?Illetve a hetero srácokat sem akik mutatják ,h mekkora hetero bikák ,h hány csaj befűztek meg ,h folyton kinyilványítják ,h hogy megkurnák ezt meg azt a csajt ez lényegében a heterosággal való kérkedés ,ha egy meleg csupán ugyan ennyit tenne le lenne hurrogva meg fujjogva,h de gáz stb akkor en most heterofob vagyok?
2017. máj. 16. 20:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6%
nem. sok heteró barátom van. sőt, meleg egy se. engem inkább ők idegesítenek sokszor
2017. máj. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

Elég idegsítő:D

Főleg mikor olyanok kérkednek vele,hogy bottal sem piszkálná meg senki az illetőt:D

2017. máj. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%

Nos... A termeszet rendje akkor sem a melegek, leazbikusok iranya. De ha meg is az, akkor az evolucio (szamukra!) kellemes megoldasa arra, hogy gyomlaljon. Hogy ez helyes vagy sem, nem en fogom eldonteni.

De hogy Te, Kerdezo, egyreszt egoizmusod aldozata vagy mikozben erre az aldozati szerepre ugy tekintesz hogy a "Mocskos-heterok-megfertozik-a-bekes-vilagot"... Na ez mar szakemberert kiallt, amit itt nem talalsz.

2017. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%
előző vagyok: komolyan lepontoztok egy ilyen válaszért? Mi fáj benne? De kérem.... talán az igazság.
2017. máj. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Engem is baromira zavar mikor nyaljak falják egymást a párok,nem vagyok kíváncsi rá,ez nem tartozik másra és ahogy a kérdező is mondta ki se lehet kerülni az ilyesmit mert kimész pl a parkba és minden második padon egymas szájában van egy pár
2017. máj. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Ne menj ki a parkba.
2017. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
95%
Engem leszbikusként szintén zavarnak. Az még nem, ha egy pár kézen fogva sétál egy parkban, az teljesen normális, romantikus dolog, de amikor ülök a metrón, bámulok magam elé mert mást nem nagyon tudok csinálni, és az előttem álló férfi simogatja és konkrétan belemarkol a barátnője fenekébe, az számomra túl sok. Szintén utálom, amikor sok fiatal lány nem tud másról beszélgetni a barátaival meg ismerőseivel, csak arról hogy melyik fiú hogy néz ki, meg hogy kivel milyen jót szexelt nemrég egy autóban (igen, az utóbbit konkrétan hallottam egy velem egy helyen dolgozó lánytól). Ezek után tényleg nem értem, hogy bizonyos embereket miért bánt, miért tartják a melegség "reklámozásának", ha egy egynemű pár kézen fogva sétál, vagy adnak egymásnak egy puszit az utcán. Heterok ezeknél ezerszer illetlenebb dolgokat is csinálnak, és azt szinte mindenki normálisnak tekinti, amíg sokak szerint melegnek meg leszbikusnak lenni otthon a "négy fal között" kell.
2017. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!