Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nők általában jobban elfogadják a homoszexualitást mint a férfiak?

Figyelt kérdés
természetesen kivételek mindig vannak
2018. márc. 23. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Azért..Mert pasi pasival,őket nem érinti úgy.Azt hiszed aki full hetero csaj,a leszbiket csípázza?

ugyan úgy irtózik tőlük mint a full hetero pasi a homoktól.

2018. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Lehet nem a legnépszerűbb választ fogom írni, de ÉN így gondolom: a nőkben sokkal nagyobb is a hajlam a saját nemük felé. Ezt talán abból is adódik, hogy náluk nyitottabb az egymással való érintkezés. (Ez alatt most csak az ölelést, puszit, egyéb dolgokat értek).
2018. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom miért, de hasonlót tapasztalok én is. Nekem a legjobb barátnőm leszbikus. Amikor kb fél vagy 1 éve elmondta, vállat vontan. Sosem érdekelt kinek melyik nem tetszik, mindegyik természetes (nekem legalábbis). Ugyanúgy emberek, ugyanúgy szeretnek, ugyanúgy tudnak szerelmesek lenni és így tovább. Nem ér kevesebbet. Sőt, a környezetemben a leszbikusok talán még kedvesebbek is!
2018. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

A nőknek nagyobb az érzelmiintelligenciája,empatikusabbak,toleránsabbak,kevésbé agresszívek és lássuk be intelligensebbek is. Kevésbé forog a szex körül az életük és arra van nagyobb hajlamuk,hogy az előítéletek,általánosítások,rosszindulat és hülyeségek mögött meglássák a valódi értékeket,és magát az embert nézzék."Full heteró" vagyok és nem undorodom a leszbikusoktól sem és a melegektől sem. Sok meleg barátom van, van,akivel már 10 éve szoros barátságot ápolok,és ismerek egy leszbikus nőt is, akire felnézek,mivel kedves,empatikus, okos, művelt,elhivatott,mégis visszafogott onkológus,ráadásul mindenkivel tisztelettel bánik,soha nem fikáz senkit. Nem, nem izgulok rá, és nem nem érdekel hogy nővel fekszik le,nem ez teszi az embert. Sőt,sok meleg férfit van, aki hiába férfival fekszik le,ezerszer férfiasabbnak látok a sok nyafogó,gyülölködő,hímsovén,homofób heteró pasinál. Szóval,felvilágosult,értelmes,egészséges lelkű ember, akár nő,akár férfi(bár nőből több van,legalábbis a nyugati országoktól jelentősen lemaradt kis hazánkban) senkitől a szexuális orientációja miatt,a full heterók sem.Annál jobban undorodom a homofóboktól.Meg a gyilkosoktól,állatkinzóktól,nőverő és gyerekverő alkoholistáktól,munkakerülőktöl,pedofiloktól(akiknek a 90%-a heteró férfi).

25/N

2018. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyiból osztom a 4es velemenyet, hogy azert van ez, mert a nok empatikusabbak. Ehhez nem kell, hogy "hajlam" legyen bennük, sot, legtöbbször nincs, akármit mondotok..
2018. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is az empátiát akartam irni😊
2018. márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nőkbe nem nevelik bele annyira, hogy ez undorító, elitélendő stb.
2018. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
7# a nőkbe is ugyanúgy beleneveli, aki olyan, csak ők talán általában kevésbé veszik át ezt a stílust, mert másképp működnek, mint a férfiak. tudod, két külön bolygóról jöttünk, az egyik nem a racionalitás talaján mozog jobban, a másik az érzelmekén.
2018. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Mert a nők kevésbé logikusak, mint a férfiak. (lehet libsiskedni, ezek tények - a férfiak logikusabbak, a nők általában az érzelmes választásokat részesítik előnyben)

Ezért ha a tévé/fészbuk poszt azt mondja nekik, hogy ez jó és cuki, akkor el is hiszik.

2018. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!