Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért hiszik sokan azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan azt, hogy a homoszexualitást "el lehet kapni"?

Figyelt kérdés
Miért hiszik egy csomóan azt,hogy a melegség fertőző,mintha csak egy baktérium lenne? Miért gondolják sokan azt, hogy ha egy heteroszexuális egy homoszexuális közelében van akkor "megfertőzi" és ő is meleg lesz? Ezek szerint ha egy meleget sok heteró közé teszünk akkor átváltozik a meleg heteróvá?

2017. okt. 31. 18:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Ez csak a hülyék hiszik. A azért van ez mert sokan úgy néznek a melegségre mint betegségre.
2017. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Első voltam és hetero
2017. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Mert egyrészt sok a felvilágosulatlan, tájékozatlan, (mondjuk ki: buta) ember. Azt se tudják, mi fán terem a szexuális orientáció, amit épp a kocsmában hallanak vagy a blikkben olvasnak, az úgy van. Az ilyenektől logikát ne várj.

Másrészt meg nem olyan rég a homoszexualitás még egy lenézett dolog, sok helyen bűn volt. (Sőt, még sok helyen mindig az.) Az ilyen berögzöttségeket meg nem olyan könnyű kitörölni a kollektív emlékezetből.

A homoszexualitás elfogadása még viszonylag új dolog. Száz éve még bűn volt, az "átkosban" tabu, és az egyház meg a kormány is meglehetősen középkoriasan áll ehhez a kérdéskörhöz.

2017. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%

Akkor én valszeg 12 évesen megkaptam a bárányhimlő mellé...

Akkor jöttem rá, hogy totál buz.i vagyok.

Elkezdtem női csipkemelltartóra gyűjteni a zsebpénzemből meg ilyenek.

Iszonyat korlátoltak tudnak lenni az emberek, és ezt fokozza, ha nem nagyon mozdulnak ki a nagyvilágban, nem utaznak, nem tanulnak, nem olvasnak, nem tájékozódnak a világ változásairól...

Egy meleg az faxra bukik akárhány hetero közé is rakják hányingere lesz a csajozós storyktól!!!

2017. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%

Azért szerencsére ezt már nagyon-nagyon kevesen gondolják.


Hogy miért? Ugyanazért, amiért valaki azt gondolja, hogy a Föld lapos: tájékozatlanság, butaság, befolyásolhatóság.


Amúgy élőben például én még ilyennel nem találkoztam.

2017. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Egyesek teljesen meg vannak győződve hogy a föld lapos, szóval ne legyél meglepődve.
2017. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
Én már nyolc éves koromban bele voltam esve az egyik osztálytársamba.
2017. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

4-es vagyok és sajnos én találkoztam!

Tulajdon rokonaim!

Vidéken élnek, és életükben nem voltak nem jártak külföldön!!

Nem hazudok, nem ültek repülőn és az unokáknak azt tanítják, hogy a repülő veszélyes!

Kiskölyök is egy korlátolt barom lesz 14 éves és a 8 elemit nem bírja befejezni másodjára járja a 7.et és a 8-at utána megy hegesztőnek!

Nem cigányok!!! Fehér emberek, szőkék kékszeműek, dolgoznak rendesen de az átlag iskolai végzettség a 8 elemi!

Kiskölök anyukája is úgy döntött hogy 14 évesen elég volt a suli 19 évesen szülte a gyereket és a pasi már lépett is le egy másik nővel aki amúgy 20 évvel idősebb volt és tök ronda.

Unokatesóm legalább szép nő volt, és egyformán buták nem értem miért nem maradt a pasi.

A másik tünemény is olyan sotét mint az állat, egy cigóhoz ment hozzá egy darab kislányuk van, akinek minden xart megvettek amit lehetett, de egy 10. emelit 55 nm panelben nevelik a leendő hercegnőt...Most kezdte a sulit és közölte hogy visszamegy az oviba...Mert életében először volt rendszer az életében, leülni, figyelni, fegyelmezettnek lenni, és ezek neki újdonságok.

Tudják hogy meleg vagyok és gyűlölnek.

A főiskola az nekik egy folösleges agyjátszás az angol nyelv meg teljesen felesleges.

Azért mert külfölön élek azért meg pláne, hogy volt erőm akaratom elmenni.

Bp-re nem jönnek fel bakker!

Nem is érdekli őket!

Balaton melletti faluban élnek, és nem is keresnek keveset a fizaikai munkával -5-600 ezer 4-jüknek összejön és semmire sem költenek annyira rágják a xart hogy iszonyat...

Na, ilyenek a tudatlan, iskolázatlan emberek és generácikra örökítik át a középkori sötétséget.

2017. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

Mert az ilyen emberek többsége ostoba.

Ezek azt sem tudják, mi az a szexuális orientáció, a homoszexualitást meg betegségnek, meg "divatnak" tartják, ezért gondolják azt, hogy ez "elkapható".

2017. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
9%

Mert tényleg el lehet kapni.

Nem hallottatok még a b_zivírusról? Cseppfertőzéssel, a levegőben is terjed, elég veszélyes.

2017. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!