Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sokan miért gondolják a...

Sokan miért gondolják a homoszexualitást veszélyesnek a társadalomra nézve?

Figyelt kérdés

Szerintem nem veszélyesek a társadalomra ,a többségük kulturált ember.Persze itt is vannak olyan akik direkt provokálják az embereket ,de szerencsére ez csak egy kisebbség közöttük.


A vallás miatt gondolják őket "veszélyesnek?


Szögezzük le ,én nem vagyok meleg.

A nézeteimet tekintve erősen jobboldali vagyok ,de a vallásosság igen távol áll tőlem.

Egyetemre járok, itt vannak melegek ,egy jobboldali társamnak sem volt velük gondja eddig.


A társadalmunkra nézve ,van valami ami tényleg veszélyt jelent.

Ez a veszély egyre csak növekszik ,évről évre.

Ha leírnám akkor letörölnék a kérdést:D


Szóval erre a veszélyre kellene koncentrálni és nem a homoszexualitásra.



2013. júl. 3. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Azok veszélyesek, akik provokálnak. Akik nem provokálnak, azok nem veszélyesek. A homoszexualitást ellenzők akkor szembesülnek a homoszexualitással, amikor azok évente egyszer végigmasíroznak BP-en és azt kell lesni, ahogy férfiak kifestve, rózsaszín tangában riszálják a seggüket. Ez provokáció. Nem tudom mit nem lehet ezen érteni...
2013. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy meg amikor azt látom, hogy két férfi kézen fogva megy el mellettem, akkor rögtön feljön előttem a kép, ahogy henteregnek és elkap a hányinger. Szerintem az meg teljesen logikus, hogy nem akarom, hogy hányingerem legyen, vagy legalább hadd legyen már meg a jogom, hogy harcoljak az ellen, hogy hányingert keltsenek bennem más emberek.
2013. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Egyszerű: AZÉRT MERT NEM TERMÉSZETES!


Ébresztő, két férfi? A férfi alapból esztétikailag nem valami gyönyörű nem, főleg ha férfi szemmel nézzük. Akkor most képzeljünk el két férfit aki egymással csinálja?!

Nőknél ugyan ez ha két nő csinálja.

Mi nekünk férfiaknak csak azért nincs baja a két nős szituban, mert mi a nőket szeretjük, és tök mindegy, hogy csinálják, négy mell, és két lyuk attól még.


Viszont van egy jó hírem: el tudja az ember nyomni a melegséget.

A középkorban, a világháborúban, mindenhol el kellett nyomnod azt, hogyha meleg voltál, mivel akkor sok helyen vagy kivégeznek(nácik II. Vh) vagy pedig kasztrálnak(Nyugati országok a 19. században)mert betegségnek minősűlt. És vagy úgymond hagytad, hogy áttérítsenek(heteronak mond magad, és az ellenkező nemmel csináld, bár még meleg vagy, de hát ez van)vagy jöhetett a kasztrálás, egyéb szankció.


A melegség egy BETEGSÉG!. Genetikai betegség, akárhogy is nevezik mostmár az orvosok.

És lehet KEZELNI: Úgy, hogy letagadod a vágyaidat, és az ellenkező nemmel csinálod, ahogy az TERMÉSZETES!

Valaki nyomoréknak születik. Más meg fogyatékosnak.

Nos a melegség is egy ilyesfajta hátrány, bár szerintem a legkisebb rossz, ami lehet.

Igaszságtalanok lennénk? Nem, csak tudod az emberek között úgy vannak a dolgok, hogy: Ne a többség tűrjön, a kisebbség miatt.

Persze ez sajnos sokszor így van, de az már nem a kérdéshez tartozna.


Szóval röviden: A melegek TEHETNEK ellene. A férfinak ígyis úgyis felfog állni a cerka, egy lányra is, mivel ha ingerlik, az már csak ösztönből feláll.

A nőknek meg...hát nekem két nővel nincs bajom:P

De ha a nőket annyira zavarja, akkor meg a nő is megemberelheti magát, és maximum nem élvezi a szexet.

Ez van.

2013. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

http://www.youtube.com/watch?v=hQkn1xA0rLg


1:15-től kezdődik a "kulturált" előadás.És mindez egy hivatalos rendezvény megnyitóján.


És tudod mi a legfélelmetesebb?Hogy sokan vigyorogva tapsolnak neki.

2013. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, el kell nyomni, akkor se nyomták el, hanem titokban csinálták. Engem, amIg 4 fal között csinálják nem érdekel. Hetero párnál se örülök, ha egymás torkát nyalogatják előttem. Nincs semmi veszélye. Az pedig, hogy te látsz, egyik válaszoló, egy meleg párt kézen fogva és hányingered lesz, mert rögtön szexelni képzeled őket? Hát ez téged minősIt, én ha látok kézen fogva egy párt nem ábrándozom, hogy mit csinálhatnak, sőt, ha téged látnálak, akkor se a klotyon képzellek el. Egyébként a hányingered nem hiszem, hogy a veszélynek egy fajtája lenne.
2013. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

#3 eszmefuttatása nem egyéb, mint a többség totális diktatúrája. Ebből a nézőpontból tökéletesen helyes a Fidesz tevékenysége. Ők a többség, azt csinálnak, amit akarnak. Miért tűrnének el bármilyen kisebbségi cselekményt, ha az nem tetszik nekik.


Vagy mégse? Lehet hogy nem ez az emberi normalitás? Valaki azt írta, miért kell neki lesnie, ahogy riszálják. Miért? Kell? Vagy inkább kíváncsi? Hogy aztán fölháborodhasson?


Igen, ez egy genetikai betegség. A beteg ember már nem ember? A vak is másként viselkedik, azt se tűrjük el?


A melegek között is van értelmes és ostoba, mint a nem melegek között. Viszont az utóbbiak ostobái folyamatosan zaklatják, megalázzák, hátrányos helyzetbe hozzák őket hétköznapi dolgoknál is, ha tudják róluk, hogy melegek. A tüntetés - egy évben egyszer - ezekre a megaláztatásokra hívja fel a figyelmet. Hány más tüntetés van, ami ezen az alapon még fölöslegesebb, mégse szól senki. Fel se tűnik.


Nem kell szeretni őket, nem kell fantáziálni, vajon hogyan csinálják. Békén kell hagyni őket, mindössze ezt akarják. Perverzebbnek tartom, ha valaki azt próbálja felidézni, hogyan csinálhatják. Ha már fantáziálni kell, szívesebben képzelek el egy szép női testet. Az valahogy természetesebb.

2013. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

Egyrészt veszélyt jelent, mert egyébként is csökken a népesség.


Másrészt pedig a már megszületett melegek ártalmatlanok, pusztán arról van szó, hogy minden napra kell valamit kitalálni, hogy azzal eltereljék a figyelmet a komoly problémákról, amire te is kedves kérdező rávilágítasz.

2013. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 ConnectCare ***** válasza:
66%

Azért ne vegyétek már ennyire készpénznek, hogy a homoszexualitás genetikai betegség!


Per pillanat ezt genetikával foglalkozó kutatók sem tudják még biztosan, nem kizárt, de nem is 100%.


A genetika bonyolult dolog és nem tudhatjuk, hogy ami elsőre genetikai hibának tűnik, az nem-e jelent valamilyen előnyt a későbbiekben. Ma például simán el tudom képzelni, hogy egyes jól fizető munkaköröknél (ügyfélszolgálati munkák, vendéglátás, egyéb "mosolygós" munkakörök stb.) előnyt jelentsen egy férfinak a homoszexualitás a heteroszexuálisokkal szemben.


De ha ez csak feltevés is, azt biztosan tudjuk, hogy a sarlósejtes anémia, ami egy betegség, nagyfokú védelmet biztosít a maláriával szemben, így akinél megvan ez a betegség előnyösebb helyzetbe kerülhet a többiekhez képest a maláriával veszélyeztetett területeken.

2013. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én nem tartom betegségnek.

A népesedést pedig nem befolyásolja , mivel a melegeknek amúgy sem lenne gyereke.


Igen , tudom egyes körökben arra használják ezt ,hogy az igazi nagy problémát amiről a kérdésben burkoltan írtam , elfedjék illetve eltereljék róla a figyelmet.


Pedig azaz igazi probléma ,hisz minden sötétségbe fog borulni....

2013. júl. 3. 18:49
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

"két férfi kézen fogva megy el mellettem, akkor rögtön feljön előttem a kép, ahogy henteregnek és elkap a hányinger"


azt hiszem, most sok mindent elárultál magadtól. egy hetero férfinek ilyen nem jut eszébe. tudom, hogy rossz ilyet hallani, de itt tudat alatt elnyomott vágyakról van szó. tudom, tudom.. most tiltakozol, hogy de akkor mégis miért lenne hányingered... ezért tudat alatti.

2013. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!